Isochol

ISOCHOL 400MG Obalená tableta 30

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
259,90 Kč 259,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Léčivý přípravek Isochol patří do skupiny léků zvaných choleretika, selektivní spasmolytika žlučových cest. Tablety Isochol obsahují hymechromon, který podporuje tvorbu a vylučování žluče, tlumí bolest při žlučových obtížích tím, že uvolňuje bolestivé křeče hladkého svalstva žlučníku, žlučovodů a především jejich svěračů. Odstraňuje chronickou zácpu způsobenou nedostatkem žluče ve střevě. Isochol užívají dospělí a dospívající starší než 14 let.

Léčivou látkou je hymecromonum 400 mg v 1 obalené tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, želatina, sodná sůl karboxymethylškrobu, mastek, stearan vápenatý, sacharosa, sodná sůl karmelosy, oxid titaničitý, směs bílého a karnaubského vosku.

Dávkování: Neurčí-li lékař jinak, dospělí a mladiství nad 14 let obvykle užívají 3 krát denně 1 obalenou tabletu. Při průjmu se doporučuje snížit dávku. Také lze užít 1 obalenou tabletu preventivně v případě předpokládaných trávicích obtíží (větší množství nebo nedietní pokrm). 3/4 Obalené tablety se užívají před jídlem, polykají se celé, nerozkousané s trochou tekutiny. Nedojde-li k ústupu obtíží během 5 dnů užívání přípravku Isochol nebo naopak dojde ke zhoršení stavu, poraďte se o vhodnosti dalšího užívání tohoto přípravku s lékařem.

Kontraindikace: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Zentiva

EAN: 8594739029781

SUKL kód: 93157

Farmakoterapeutická skupina: Hymekromon

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek