Pampers Premium care jednorázové plenky 1 (2–5 kg)

52 ks
Doporučená cena
 349,90 Kč 
429,90 Kč6,73 Kč/ks
Země původu: Polsko,

Dětské jednorázové plenky Pampers Pure Protection pro děti o hmotnosti 2–5 kg.

Jsou vyrobené z certifikované bavlny, měkkých rostlinných vláken a dalších pečlivě vybraných materiálů. Jsou bez parfému, bělení chlorem či latexu.

Vaše děťátko si zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, plenky Pampers Pure Protection poskytují až 12 hodin sucha. Dermatologicky testované plenky pro pokožku vašeho dítěte.

Tyto plenky mají certifikát FSC potvrzující, že obsahují FSC certifikovanou buničinu v absorbčním jádru plenek, tedy že je tato buničina udržitelně získávaná. Při výrobě je používán bioplast (Polyethylene), který je vyráběn z cukrové třtiny. Tato třtina nepochází z Amazonského pralesa. Používaná celulóza má udržitelný zdroj a certifikaci TCF.

Používaná prémiová bavlna má certifikaci Purified Cotton. Bavlna je testována na citlivou pokožku a má certifikaci Oekotex.

Indikátor vlhkosti změnou barvy informuje, když je potřeba dítě přebalit. Navíc plenky Pampers zajišťují ochranu citlivého bříška vašeho dítěte díky tvaru přizpůsobenému pupíku děťátka. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a/nebo uškrcení.

Skladování 

Skladujte v suchu

Výrobce

The Procter & Gamble Company 
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké