Pampers Sensitive baby Vlhčené ubrousky 15×80 ks

1 200 ks
949,90 Kč 0,79 Kč/ks
Akce pro Rohlíček: 799,90 Kč
Země původu: Německo,

Dětské čisticí ubrousky Pampers Sensitive baby ve velkém balení pro tu nejcitlivější pokožku.

Pokožka vašeho děťátka je velmi citlivá a zaslouží si šetrné čištění již při výměně plenky. Čisticí ubrousky Pampers Sensitive baby jsou měkké a mají pevnou strukturu, díky čemuž zaručují důkladné a šetrné čištění. Dětské ubrousky také přinášejí příjemnou, osvěžující vůni čistoty.

  • Balení obsahuje 15 balíčků po 80 kusech vlhčených ubrousků.

Enzymy v moči a ve stolici mění pH pokožky a zvyšují riziko podráždění a vyrážky. Všechny čisticí ubrousky Pampers mají jedinečné složení, které chrání přirozené pH pokožky lépe než žínka a voda, takže i ta nejcitlivější pokožka vašeho dítěte je čistá a chráněná před podrážděním.

Čisticí ubrousky Pampers Sensitive baby jsou dermatologicky testované a schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance. Neobsahují alkohol ani barviva.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a/nebo uškrcení.

Skladování 

Skladujte v suchu

Výrobce

The Procter & Gamble Company 
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké