It´s Natural

It´s Natural BIO Provensálské koření

8 g
BIO
 29,90 Kč 3 737,50 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Patří k nejoblíbenějším kořenícím směsím používaných v kuchyni. Směs Provensálské koření obsahuje aromatické koření používané zejména v lokálních kuchyních regionu Středozemního moře, kde jídla přímo uchvátí svým intenzivním bylinkovým aromatem. Provensálské koření zpopularizovala francouzská kuchyně, kde je tato směs nejoblíbenější kořenící směsí.

Baleno v Polsku.

Použití

Provensálské koření má široké použití. Skvěle se hodí k masům, kterým přidává intenzivní aroma sušených bylinek. Je výborné pro grilovaná jídla, stačí jím jen posypat kuřecí prsa, ryby nebo zeleninu před začátkem grilování.

O výrobci

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu. V současné době společnost Pěkný-Unimex nabízí svým zákazníkům pod značkami Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL široké portfolio potravinářských výrobků – koření a kořenících směsí, marinád, hořčic, křenů, sypkých a tekutých ochucovadel a bujonů.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě. 

Výrobce

Pěkný-Unimex s.r.o.
Rubešova 72/9
120 00 Praha 2
Česká republika