Seneb Pomazánka z červené řepy s vlašskými ořechy

140 g
59,90 Kč 427,86 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborná veganská pomazánka z červené řepy doplněná křupavými vlašskými ořechy. 

Červená řepa je populární a proto pro vás byla vyvinuta pomazánka z ní! Řepa a křupavé vlašské ořechy zajistí nasládlou chuť této pomazánky. Díky vůni tymiánu na vás dýchne Středomoří po každém otevření víčka. 

Držitel ocenění TOP Delikatesa 2016 na festivalu Gastro Fair Víno a delikatesy.

Proč zvolit pomazánky Seneb?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Nenaleznete v nich žádnou sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej.

Použití

Doporučujeme podávat s tmavým pečivem a čerstvou pažitkou nebo petrželkou. Chuť lépe vynikne, když ji vyndáte z lednice o 10 minut dříve a necháte ji při pokojové teplotě.

O výrobci

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, která ručně a s láskou k poctivému jídlu vyrábí pomazánky podle tradičních receptur. Klade důraz na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, čistě rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů. 

Výrobce

Seneb s.r.o.
Příkopy 1889,
393 01 Pelhřimov,
Česká republika


 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 137 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.