• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Vinium Nachmelené Chardonnay

330 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
 39,90 Kč 120,91 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: EU,

Pro milovníky piva a vína je tu speciální nápoj, který spojuje svěží ovocnou chuť vína s lahodnými jemně nahořklými tóny chmele a medovou dochutí sladu Pale Ale.

Obsah alkoholu: 6 % obj.

Použití

Nejlépe chutná vychlazené s pár kostkami ledu, které podpoří skvělou osvěžující a hravou chuť Nachmeleného.

O výrobci 

VINIUM Velké Pavlovice je jedno z největších vinařství v České republice, ležící v srdci Velkopavlovické vinařské oblasti ve Velkých Pavlovicích. Vinice se rozkládají na ploše 250 hektarů a ročně se tu vyrobí až 6 milionů litrů vína. O kvalitě vína vypovídá řada ocenění z různých soutěží, jako například pro Tramín červený pozdní sběr 2017 či Frankovku pozdní sběr 2016. 
 


Při výrobě vína je kladen důraz jak na kvalitu, tak na výbornou chuť vín. Každý týden jsou vína před samotným lahvováním degustována a hodnocena, jestli jsou v pořádku. Víno je zpracováno moderními metodami výroby, které jsou velmi šetrné k surovině a zachovávají veškeré přírodní složky révy vinné. Tyto složky umocňují krásu vína – jeho plnost, vůni a charakter. 

Skladování

Skladujte v chladu,suchu,temnu. 

Výrobce

VINIUM a.s.
Velké Pavlovice
69106, Hlavní 666

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 538 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.