Pekárna Harmonia

Pekárna Harmonia Bezlepkové předpečené bagetky 5×60 g

300 g
Mražené
 58,90 Kč 196,33 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Bezlepkové předpečené mražené bagetky určené pro bezlepkovou dietu nebo pro ty, kdo se snaží lepek ve svém stravování omezit

Předpečené bagetky stačí jen dát do trouby a máte na stole křupavé pečivo, kterým jistě potěšíte každou návštěvu! Těsto na výrobu těchto bagetek je doplněno o řepkový olej, který zajistí její vláčnost. Po upečení má bagetka krásně křupavou kůrku a uvnitř lahodně vláčnou texturu.

Balení obsahuje 5 ks. 

Použití

Pečivo můžete nechat rozmrazit volně nebo je vhodné pro ohřátí v troubě. Po rozmrazení spotřebujte do 48 hodin. Ideální na přípravu jednohubek nebo si můžete ji vychutnat společně s tapas k vínu.

O výrobci 

Společnost Pekárna Harmonia vznikla v roce 1992 původně pod názvem "Wiener pekárny". Do dvou let se vyprofilovala jako pekárna specializovaná na výrobu bezlepkových produktů. Již více než 25 let vyrábí bezlepkové chleby, předpečené pečivo, listové těsto, štrúdly, záviny, bábovky, zákusky, dorty, trvanlivé suché pečivo a krekry. 

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znova nezmrazujte. 

Upozornění

Produkt obsahuje deproteinovaný pšeničný škrob, ve kterém je odstraněná alergenová bílkovinná část. Proto tento produkt mohou bez omezení konzumovat bezlepkáři, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob zpracovaný ve formě lepku. Produkt ale není vhodný pro alergiky, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob ve kterékoliv podobě, tedy i ten deproteinovaný.

Výrobce

Pekáreň Harmónia
Michalská 6
811 01  Bratislava
Slovenská republika