Marks & Spencer

Marks & Spencer Extra velké loupané grónské krevety

350 g
Mražené
 329,90 Kč 942,57 Kč/kg
Země původu: Dánsko,

Extra velké krevety, loupané a mražené. Krevety byly uloveny severozápadním Atlantiku ve vodách okolo Grónska. Všechny byly velmi pečlivě ručně oloupány, což zaručuje špičkovou kvalitu a následně velmi jednoduchou kuchyňskou úpravu. 

Použití

Krevety přendejte na talíř a nechejte 3–4 hodiny rozmrazovat při pokojové teplotě (asi 8 hodin v lednici). Sceďte a podávejte. Lze konzumovat i bez tepelné úpravy.

Tip! Výborné cuketové špagety s krevetami.

Ve velké pánvi rozehřejte máslo a osmažte na něm krevety, česnek a chilli papričku, až krevety zrůžoví (2-3 min). Pomocí speciální škrabky si nakrájíme cuketové špagety. Vmíchejte vývar, citronovou šťávu a cuketové „těstoviny“ a podle chuti osolte a opepřete. Uveďte do mírného varu a 1 až 2 minuty prohřívejte a promíchávejte. Ihned podávejte posypané parmazánem, nudličkami citronové kůry a petrželkou.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Uchovávejte v mrazáku při teplotě -18 °C. Po rozmrazení znovu nezmrazujte a ihned spotřebujte. 

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika