COSÌ BIO Salám Milano EKO balení

80 g
Prémiová kvalitaBIO
 109,90 Kč 1 373,75 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Tradiční, italský salám z vybraného vepřového masa v BIO kvalitě.

Salám se navlékne do střívek a nechá se uzrát jeden měsíc, během zrání dochází k utvrzování směsi uvnitř. Poté se salám válcuje v mouce - tento proces zabraňuje vysychání vnější vrstvy. Je charakteristický svou jemně kořenitou chutí s dlouhým dozvukem

Ekologické balení

Eco pack je nový ekologický obal vyvinutý společností Golfera. Obaly od potravin jsou šetrné vůči životnímu prostředí a to proto, že firma používá o 70 % méně plastu ve srovnání s běžnými plastovými obaly.

V čem jsou obaly jiné? Obaly mají zásobník z recyklovatelného papíru (FSC certifikovaný papír z udržitelných lesů), respektují životní prostředí a organické hodnoty a v neposlední řadě zahrnuje spotřebitele zcela novými zkušenostmi. 

Použití

Plátky salámu Milano jsou vynikajícím předkrmem, ke kterému stačí jen přidat opečený a ochucený chléb s trochou oleje a česneku. Výborně se hodí k červenému vínu.

O výrobci

Příběh rodinné firmy začal v 60. letech minulého století v malém řeznictví, které založil dědeček s otcem dnešního majitele firmy. Pravý sen se uskutečnil až v roce 1989, kdy vybudovali vlastní podnik Golfera ve městě Lavezzola. Především díky své vášni pro řemeslo, se stala Golfera Lavezzola jednou z nejprestižnějších společností v celé Evropě.

Skladování 

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

GOLFERA IN LAVEZZOLA SPA    
Via Dell'Industria 6/8
48017 Lavezzola
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 45 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.