COSÌ BIO Pečená kuřecí šunka EKO balení

80 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 15 DNŮ

Prémiová kvalitaBIO
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Itálie,

Kvalitní, kuřecí šunka z vybraných kuřecích prsou v BIO kvalitě.

Šunka se vyrábí už po staletí typickým způsobem. Uplatňují se tři základní postupy pro výrobu jakékoliv šunky - je to uzení, sušení a konečné vaření. Tato šunka má ještě o jeden postup navíc, a tím je právě pečení na víně. Je ochucená solí, pepřem, rozmarýnem. Kombinace koření a postupu výroby zaručí, že získá na své jemně kořenité chuti.

Ekologické balení

Eco pack je nový ekologický obal vyvinutý společností Golfera. Obaly od potravin jsou šetrné vůči životnímu prostředí a to proto, že firma používá o 70 % méně plastu ve srovnání s běžnými plastovými obaly.

V čem jsou obaly jiné? Obaly mají zásobník z recyklovatelného papíru (FSC certifikovaný papír z udržitelných lesů), respektují životní prostředí a organické hodnoty a v neposlední řadě zahrnuje spotřebitele zcela novými zkušenostmi. 

Použití

Před konzumací vyndejte z chladničky a nechte natemperovat, chutě se tak lépe propojí. Krůtí šunku můžete využít ne přípravu svačiny nebo studené večeře ve formě obložených chlebů. Hodí se také do zapečených toustů.

O výrobci

Příběh rodinné firmy začal v 60. letech minulého století v malém řeznictví, které založil dědeček s otcem dnešního majitele firmy. Pravý sen se uskutečnil až v roce 1989, kdy vybudovali vlastní podnik Golfera ve městě Lavezzola. Především díky své vášni pro řemeslo, se stala Golfera Lavezzola jednou z nejprestižnějších společností v celé Evropě.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

GOLFERA IN LAVEZZOLA SPA    
Via Dell'Industria 6/8
48017 Lavezzola
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.