Symeon´s Extra panenský olivový olej filtrovaný

500 ml
 269,90 Kč 539,80 Kč/l
Země původu: Řecko,

Farmářský extra panenský olivový olej značky Symeon´s ve své nejpřirozenější a nejčistší formě je zárukou kvality. Nejlepší olivový olej je ten nejčerstvější, proto je tento olej vždy jen z poslední sklizně, která probíhá od listopadu do konce ledna.

Extra panenský olej je lisovaný za studena mechanickou cestou. Je nejkvalitnější a nejpřírodnější kategorií olivového oleje s kyselostí do 0,8%.

Olivový Olej, Zálivka, VaÅení, Olivový, Zdravá

V Symeon´s osobně spolupracují přímo s lokálními řeckými farmáři, které si pečlivě vybírají pro svůj jednodruhový olivový olej k dosažení maximální kvality a čerstvosti.

Zpracováno a baleno v ČR. 

Použití

Olivový olej má všestranné použití, užijte si ho dosyta - do salátů, s čerstvými sýry, s křupavou bagetou, na marinování masa, tedy tak, jak to máte rádi!

O výrobci

Společnost Symeon´s nese jméno zakladatele, který pochází z Řecka. Jeho srdce zůstalo vřele řecké, a proto Vám chce přinášet to nejlepší, co všem Řekům bohové seslali a nikdy nevzali. Počínaje zázračným olivovým olejem, k němuž postupně přidal další pečlivě vybrané produkty od řeckých farmářů.

 

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě bez přímého slunečního záření.

Upozornění

Případný zákal nebo usazeniny vznikají podchlazením oleje během skladování a při pokojové teplotě se zase spolehlivě rozpustí.

Výrobce

Symeon´s s.r.o.
Radlická 28/663
155 00 Praha 5