Costa d´Oro Extra panenský olivový olej

500 ml
169,90 Kč 339,80 Kč/l
Země původu: EU, Itálie, Mimo EU,

Nejuniverzálnější extra panenský olivový olej, který je vhodný na vaření i jako dressing.

Vysoce kvalitní s lehce ovocnou chutí a vyváženým aroma. Vysoký obsah nenasycené mastné kyseliny olejové.

Olivove oleje CdO jsou vyrobeny v Italii. Výroba vzniká mícháním prémiových Extra panenských olivových olejů z EU a mimo EU. 

Použití

Olivový olej Costa d´Oro Extra je vhodný na vaření i jako dressing.

O výrobci

Příběh Costa d'Oro má svůj začátek malém rodinném podniku, kde dvě rodiny spojily svou vášeň a odhodlání. Dnes jsou oleje Costa d'Oro distribuovány ve více než 100 zemích po celém světě.Pro Costa d'Oro je nejdůležitější kvalita; od surovin po hotový produkt ve všech fázích výroby, která zahrnuje také etiku, transparentnost a odpovědnost.

Každý z olejů Costa d'Oro má svůj jedinečný charakter, vlastní vůni, barvu, která jej charakterizuje, a konkrétního zákazníka, pro kterého je určen. Costa d'Oro myslí při výrobě olejů vždy na zdraví zákazníků. Kvalita je nejdůležitější, ale udržitelnost je pro Costa d´Oro také velmi důležitá. Společnost nainstalovala fotovoltaickou elektrárnu, která vyrábí čistou energii pokrývající 45% její energetických potřeb. Costa d´Oro snižuje vliv na životní prostředí a zlepšuje olivový olej využíváním síly přírody.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Po otevření opět pevně uzavřete víčkem.

Případný zákal nebo usazeniny vznikají podchlazením oleje během skladování a při pokojové teplotě se zase spolehlivě rozpustí.

Výrobce

Costa d ´Oro
Via Luigi Einaudi
06049 Madonna di Lugo PG
Itálie