La Nova Prontintavola Tortelloni plněné ricottou a špenátem v tomatové omáčce

270 g
 82,90 Kč 307,04 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Gurmánské předvařené čerstvé těstoviny z tvrdé pšenice plněné špenátem a ricottou přelité tomatovou omáčkou.

Nemáte čas si uvařit oběd nebo večeři? Neavdí! Máme pro vás ideální řešení ve formě tradičních italských tortellini, které stačí jen ohřát a chutný pokrm je na světě!

Všechny výrobky jsou vyráběny s láskou a poctivostí z kvalitních surovin podle tradiční italské receptury. Objevte chuť pravé Itálie u vás doma.

Použití

Před zahřátím výrobku odstraňte obal.

Mikrovlnná trouba: Produkt zahřívejte 40 sekund při nejvyšší úrovni výkonu (min. 800 W). Výrobek vyjměte, důkladně protřepejte a po vytvoření malých otvorů na víku znovu ohřejte v mikrovlnné troubě po dobu 1 minuty při nejvyšší úrovni výkonu.

Trouba: Nalijte těstoviny do nádoby odolné vůči teplotě, přidejte lžíci mléka a zahřívejte po dobu 5 minut při 200 °C.

Pánev: Nalijte těstoviny na pánev, přidejte lžíci mléka a opékejte asi 2-3 minuty.

O výrobci

V roce 1961 se začal psát padesátiletý příběh Pastificio Novarese, když pan Mario otevřel obchod s ravioly a tortellini v malé obci Montorio poblíž Verony. Čerstvé těstoviny byly okamžitým hitem a jeho klientela od té doby nepřestává růst.

Tajemství pana Maria je v kvalitě zpracování. V průběhu desetiletí zůstala dílna na výrobu těstovin plně oddaná řemeslníkům a tradičním procesům, kteří jsou přesvědčeni, že vášeň a dobré složky jsou skutečnou „přidanou hodnotou“ kvalitních výrobků.

Skladování

Skladujte v teplotě 0-4°C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Pastificio Novarese Mario Srl
Via Dei Castagni 13 
37141 Montorio Verona 
Italy

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 38 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.