Skip navigation
UGO Lemonade raspberry and basil

UGO Lemonade raspberry and basil 

500 mlCZK 123.80 /l
6190CZK

UGO raspberry and basil lemonade is a refreshing non-carbonated herbal lemonade bursting with juicy raspberries, basil, lime, and apple. It contains at least 15% fruit content and is cold-pressed, ensuring natural vitamins and RAW quality are preserved. No concentrates, just pure nature in a 500ml pack from this Czech producer.

Country of origin

Czech Republic

Description

Osvěžující nesycená bylinková limonáda se šťavnatými malinami. Je doplněna bazalkou, limetou a jablkem s podílem ovocné složky nejméně 15 %. Limonáda osvěží při horkých letních dnech a dodá energii. 

Celý výrobní proces probíhá za studena, od lisování až po šetrné ošetření vysokým tlakem (paskalizací), proto u nás pod víčkem najdete:

  • Zachované přírodní vitamíny a živiny
  • Ovoce, které chutná a voní stejně, jako právě sklizené
  • Žádné koncentráty, nic nepřidáváme, ani neubíráme, jen čistá příroda
  • RAW kvalitu

Lichotník, Šťáva, Sirup, ÄerstvÄ VymaÄkané, Ovoce

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Před upotřebením protřepejte obsah lahve.

Chuť a barva šťávy se mohou lišit v závislosti na zpracované odrůdě a na ročním období. 

O výrobci

UGO je česká firma založená v roce 2005, která přišla s konceptem čerstvých šťáv a zdravého stravování. Nabízíme jídlo a nápoje, jejichž základ je tvořen ovocem a zeleninou. UGO šťávy a smoothies vyrábíme v moravském Krnově a využíváme, pokud je to možné, lokální suroviny od českých farmářů a zemědělců. Zdravé a vyvážené složení, čerstvé a lokální suroviny - to je koncept, který přispívá k udržení přirozené rovnováhy nejen ve stravování, ale i ve způsobu života.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 2–8 °C, po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

UGO trade s.r.o.
Za Drahou 165/1
Krnov 794 01
Česká republika
 

Nutritional values per 100 ml

Energy value
112 kJ26 kCal
Fats
0.5 gincluding saturated fatty acids0.1 g
Carbohydrates
6.3 gincluding sugars5.6 g
Protein
0.5 g
Salt
0.01 g

Composition & Allergens

Composition

  • Voda
  • Šťáva z jablek8.2 %
  • Maliny6 %
  • Třtinový cukr
  • Šťáva z limety1 %
  • Bazalka0.2 %