Botanicus Sprchový gel Levandule

500 ml
369,90 Kč 739,80 Kč/l
Cena pro Premium: 299,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Přírodní sprchový gel s levandulí.

Charakteristický vysokým obsahem levandulového extraktu, čistého levandulového oleje a osvěžujícího esenciálního oleje limeta, pomeranč a geranium.

Jemný čistící gel vhodný pro každodenní použití.

Použití

Používejte při sprchování, nebo při přípravě koupelové lázně nalijte 25 ml přímo pod tekoucí vodu. Před použitím řádně protřepejte. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze pro vnější použití.

Nepoužívat pro děti do 3 let.

O výrobci

Botanicus je česká společnost založená v roce 1992 nedaleko Lysé nad Labem. Zabývá se především výrobou přírodní kosmetiky a pěstováním rostlin, bylin, ovoce a zeleniny ve vlastních ekologických zahradách. Vypěstované suroviny používá nejen do kosmetických výrobků, ale vyrábí i potravinářské výrobky, např. čaje, marmelády a chutney.

Ekologické zahrady Botanicus mají charakter produkčních ploch a zároveň slouží i jako zahrady vzdělávací a odpočinkové. Nedílnou součástí firmy je také Centrum řemesel, které vzniklo jako myšlenka ukázat nejen význam zapomenutých řemesel, ale i význam a podíl řady přírodních materiálů při výrobě věcí, které nás v běžném životě obklopují.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Botanicus, spol. s r.o.
Ostrá 8
289 52 Lysá nad Labem
Česká republika