Přeskočit navigaci
Marks & Spencer Jedlá soda na pečení

Marks & Spencer Jedlá soda na pečení

200 g304,50 Kč/kg
6090

Zbývá posledních 11 kusů

3 935 zákazníků má produkt v oblíbených

6 % zákazníků kupuje pravidelně

S touto jedlou sodou na pečení od oblíbené britské značky Marks & Spencer bude každý váš moučník dokonale nadýchaný a krásně vláčný. Tento všestranný pomocník do kuchyně pochází přímo z Velké Británie a v praktickém balení o hmotnosti 200 g vám vydrží na spoustu pečení. Po otevření ji stačí uchovávat ve vzduchotěsné nádobě, aby si zachovala skvělé kypřicí vlastnosti.

Země původu

Velká Británie

Popis

S jedlou sodou Marks & Spencer bude vaše pečení velká radost, každý moučník bude pěkně nadýchaný a vláčný.

Použití

Jedlá soda má všestranné využití. Při pečení slouží jako kypřidlo, které má za úkol těsto zvednout, zvláčnit a zvětšit jeho objem.

O výrobci

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální firma, která byla založena roku 1884, dnes společnost sídlí v Londýně. Podnik nabízí široké portfolio svých produktů, které zahrnují oblečení, potraviny ale i domácí doplňky.

Skladování

Po otevření uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

Výrobce

Marks and Spencer Czech Republic a. s.
Jemnická 1138/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika

Složení & Alergeny

Složení

  • Kypřící látka
  • Uhličitany sodné