Pappudia Jablečný džus 100%

1 l
Denní kontrola cen
 34,90 Kč 34,90 Kč/l
Země původu: Německo,

Pappudia 100% jablečná šťáva s dužinou je přirozeně zakalená, i když byla pečlivě přecezena. Kal vytváří malé částice jablečné sušiny, které jsou schované pod slupkou jablek. 

Jaký je rozdíl mezi naší jablečnou šťávou a šťávou z koncentrátu? 

Šťáva z koncentrátu vzniká tak, že se z jablečné šťávy odstraní voda a vznikne takzvaný koncentrát. Je balen do plastových pytlů, které se v barelech zamrazí pro snadnější převoz do cílové destinace. Tam je ke koncentrátu přidáno stejné množství vody, jako bylo odpařeno při jeho výrobě. U našeho džusu si můžete být jistí, že obsahuje jen vymačkaná jablka.

Benefity: 

  • V každé láhvi je šťáva z 9–10 jablek.
  • Láhev je z 50% recyklovaného materiálu.
  • Šťáva není z koncentrátu.

Jednoduše výborné! Říkáme YES našim Pappudia 100% džusům.

Použití

Džus si vychutnejte ke snídani nebo kdykoliv během dne. Před otevřením dobře protřepejte.

O Pappudia

Jíst skvělé jídlo nemusí nutně znamenat, že to udělá díru do vašeho rozpočtu. Zářným příkladem je naše značka Pappudia. Není to jen tak ledajaká značka občerstvení, dezertů a hotových jídel. Její kouzlo spočívá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si prostě zamilujete.

Zajímá vás, proč jste obdrželi Pappudio, když jste si objednali Pappudia? Změnili jsme logo a design tak, aby odpovídaly jiným značkám Rohlik, takže místo něj můžete nějakou dobu dostávat starší design. Ale nebojte se, produkt uvnitř je úplně stejný!

A ještě jeden zábavný fakt - věděli jste, že naše značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudia, FJORU, MASO!  a Sutcha jsou členy stejné domácnosti Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Molkerei Gropper je německá rodinná firma, která byla založena v roce 1929. Vyrábí mléčné výrobky (mléčné nápoje, kysané mléčné výrobky, jogurty, dezerty a další mléčné speciality), džusy, smoothies a kávu. 

Skladování

Uchovávejte v chladničce do +8 °C. I po otevření skladujte v lednici a ihned spotřebujte.

Výrobce

Molkerei Gropper GmbH & Co. KG
Am Mühlberg 2 
86657 Bissingen
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 30 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.