-10 %

Marp

Marp Venison konzerva pro psy

400 g
Akce do 30. 6.
75,51 Kč  83,90 Kč
188,78 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Kategorie:
Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Konzerva se zvěřinou pro štěňata, dospělé psy, seniory a psy s nadváhou. Obsahuje 100 % bílkovin ze živočišných zdrojů a pouze maso, vnitřnosti, vývar a minerály. Žádné umělé konzervanty, barviva, plnidla a bez jakýchkoliv obilovin. Pro psy s citlivým zažíváním a dle našich zkušeností je velmi vhodná i pro psy s potravními alergiemi.

  • jeden druh bílkovin
  • kombinace svaloviny a vnitřností
  • hrubá paštika s většími kousky
  • vysoká chutnost a stravitelnost
  • bez obilovin
  • vhodné i k míchání s granulemi

Použití

Dávkování: 200 g konzervy na každých 8 kg váhy denně. Štěňata a kojící feny mohou potřebovat dvakrát a třikrát větší porci.

O výrobci

Historie společnosti Pučálka s.r.o. sahá až do roku 1992, kdy byla založena firma Zdeněk Pučálka, která v roce 2006 přešla na společnost Pučálka s.r.o. Prvotním oborem činnosti byl dovoz, distribuce a prodej fólií na okna a autofólií. V roce 2008 byla společnost rozšířena o divizi, která se věnovala dovozu a prodeji holistických krmiv. Začátky jsou spojené s americkou značkou Artemis, která je stále základním kamenem činnosti divize krmiv.

Dalším důležitým rokem v historii společnosti je rok 2012, kdy jsme vytvořili značku holistických a superprémiových krmiv Marp. Vytvořili jsme unikátní receptury, které jsme postupně prezentovali od roku 2013. Hlavním pilířem značky Marp je holistická řada krmiv, která obsahuje granule, konzervy a pamlsky pro psy. Od roku 2014 je značka Marp rozšířena i o krmiva pro kočky.

Skladování

Podávejte v pokojové teplotě a zajistěte dostatek pitné vody. Po otevření uchovávejte v lednici.

Výrobce

Pučálka s.r.o.
Toužimská 943/24a
Praha Kbely 19700
Česká republika

70% (Srdce ze zvěřiny, Maso ze zvěřiny, Játra ze zvěřiny, Plíce ze zvěřiny), 29% Vývar, 1% Minerály