-10 %

Marp

Marp Holistic horská tyčinka pro psa, S

30 g
Akce do 30. 6.
94,41 Kč  104,90 Kč
3 147,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Horská tyčinka je 100% přírodní pamlsek vyrobený podle tradiční himalájské receptury. Pomáhá při dentální hygieně – pomáhá odstraňovat zubní plak a kámen a psa zabaví na dlouhé hodiny. Bez umělých konzervantů, barviv nebo dalších zbytečných surovin. 

  • vhodný pro všechny velikosti plemen
  • tradiční himalájské receptura
  • pomáhá při dentální hygieně
  • bez lepku a laktózy
  • vegetariánský pamlsek     

Použití

Štěňatům doporučujeme podávat až po výměně zubů. Pamlsek je velmi tvrdý – psi by měli být pod dohledem při žvýkání pamlsků. 

O výrobci

Historie společnosti Pučálka s.r.o. sahá až do roku 1992, kdy byla založena firma Zdeněk Pučálka, která v roce 2006 přešla na společnost Pučálka s.r.o. Prvotním oborem činnosti byl dovoz, distribuce a prodej fólií na okna a autofólií. V roce 2008 byla společnost rozšířena o divizi, která se věnovala dovozu a prodeji holistických krmiv. Začátky jsou spojené s americkou značkou Artemis, která je stále základním kamenem činnosti divize krmiv.

Dalším důležitým rokem v historii společnosti je rok 2012, kdy jsme vytvořili značku holistických a superprémiových krmiv Marp. Vytvořili jsme unikátní receptury, které jsme postupně prezentovali od roku 2013. Hlavním pilířem značky Marp je holistická řada krmiv, která obsahuje granule, konzervy a pamlsky pro psy. Od roku 2014 je značka Marp rozšířena i o krmiva pro kočky.

Skladování

Zajistěte dostatek čerstvé vody. Psa nepřekrmujte. Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Pučálka s.r.o.
Toužimská 943/24a
Praha Kbely 19700
Česká republika

100 % mléko