Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Doručení už od 60 minut

30 dní doprava zdarma

100% záruka spokojenosti

Doprava

Košík

Luskeeto

Luskeeto Luštěninové krekry makové

70 g
Novinka
52,90 Kč 755,71 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Tyto slané luštěninové krekry jsou vyrobeny pouze z hrachové a kukuřičné mouky se štědrou dávkou máku. Ochucené jsou zeleninou, kořením a špetkou mořské soli. Jsou přirozeně bezlepkové, mají vysoký obsah proteinů a vlákniny a neobsahují žádné konzervanty ani barviva. 

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Krekry můžete použít také do polévky místo krutonů.

O výrobci

Společnost Ekolusk se zabývá vývojem a výrobou krekrů převážně z luštěnin. Prvotní myšlenka na pochutiny z luštěnin se opírá o dva důležité faktory. Jde o narůstající nesnášenlivost lepku ve společnosti, a naopak snížený podíl konzumace luštěnin, přestože by v jídelníčku pro svůj vysoký obsah bílkovin, vlákniny a sacharidů neměly chybět. Dostupnost luštěnin v posledních letech velice stoupla a rozšířila se o nové, dříve neznámé druhy, ale povědomí je stále malé. To chceme Ekolusk změnit.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Ekolusk s.r.o.
U Norkárny 138
790 84 Česká Ves
Česká republika

Hrachová mouka, mák 6 %, řepkový olej, kukuřičná mouka, mořská sůl, karotka, cibule, kvasničný extrakt, petržel, extrakty koření, koření.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1523 kJ/363 kCal
Tuky13.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.5 g
Sacharidy41.4 g
z toho cukry5.8 g
Bílkoviny19.9 g
Sůl3 g
Vláknina19.1 g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Sójové boby
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.