Přeskočit navigaci

Získejte exkluzivní výhody za vaši první objednávku:

Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Ananas ready to eat je skvělou volbou, pokud hledáte čerstvé tropické ovoce. Ananas má jedinečnou sladkou a osvěžující chuť.

Použití

Ananas je oblíbený jako sačina, v ovocných salátech, smoothies, dezertech nebo jako ozdoba pokrmů.

O dodavateli

Kunratická stodola začala v roce 1993 s prodejem jahod a borůvek v Kunraticích. Postupem času přidali celý sortiment ovoce a zeleniny. Tím Kunratice získaly plnohodnotný obchod s ovocem a zeleninou, ale narazili na problém kvality zboží dováženého a prodávaného po celé České republice. Jediným správným a logickým řešením bylo začít s vlastním dovozem z Německa a Francie. 

V Kunratické stodole ví, jak zboží chutná, kde bylo vypěstováno či vyrobeno. Spolupracují také s českými dodavateli, kteří umí nabídnout kvalitu. V současnosti rozšířili sortiment také o krájené sýry a šunky, slané a sladké pochutiny a kvalitní švýcarské čokolády a víno. V sezóně pěstují na poli v Kunraticích vlastní melouny, jahody a maliny.

Skladování

Skladujte v chladu a temnu. Nebo v chladničce při teplotě 8–12 °C.

Dodavatel

Kunratická stodola
Areál TVRZ KUNRATICE
K Libuši 1197
Praha 4 Kunratice