
Emco
Emco Multipack Super ovocných hadíků 10×10 g
100 gDoručení už do 60 minut
AI Souhrn
Emco Super Fruity Snake je skvělá zdravá svačinka pro děti i dospělé. Tento německý multipack 10x10g (celkem 100g) obsahuje 100% přírodní ovocné složky bez přidaného cukru. Užijte si pět lahodných příchutí – jahodu, jablko, mango, ananas a borůvku. Každé balení navíc skrývá sběratelskou kartičku, což z něj dělá ideální a zábavnou alternativu k běžným sladkostem na cesty nebo do školy.
Je tento výsledek užitečný?
Země původu:
Německo,Super ovocný hadík od Emco je zdravá svačinka vhodná nejen pro děti. Obsahuje 100% přírodní ovocné složky bez přidaného cukru. Balení obsahuje sběratelskou kartičku a pět příchutí: 2 × jahoda, 2 × jablko, 2 × mango, 2 × ananas a 2 × borůvka. Hadík je ideální alternativou k bonbonům a jiným sladkostem. Díky praktickému balení je vhodný na cesty nebo do školy.

Použití
Určeno k přímé konzumaci.
O výrobci
Po založení v roce 1990 se Emco zabývalo vývozem a dovozem různých potravinářských výrobků. Čeští spotřebitelé si z nich časem nejvíce oblíbili cereálie, které byly do té doby v ČR téměř neznámé. Od roku 1998 začala firma Emco vyrábět müsli u nás. Vločky pochází od českých zemědělců a jsou zpracovávány ve vlastním mlýně v jižních Čechách. Postupem času začaly přibývat i další výrobky – ovesné kaše, sušenky, tyčinky a další. Dnes je Emco lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa.

Skladování
Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Výrobce
Emco spol. s r. o.
Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4
Česká republika
Jahodové rolky: Koncentrát jablečné šťávy 51 %, koncentrát jablečného pyré 43 %, koncentrát jahodové šťávy 3 %, želírující látka: pektin; přírodní jahodové aroma. Mangové rolky: Koncentrát jablečné šťávy 51 %, koncentrát jablečného pyré 43 %, koncentrát mangového pyré 3 %, želírující látka: pektin; přírodní aroma manga. Jablečné rolky: Koncentrát jablečné šťávy 53 %, koncentrát jablečného pyré 44 %, želírující látka: pektin; přírodní jablečné aroma. Ananasové rolky: Koncentrát jablečné šťávy 53 %, koncentrát jablečného pyré 41 %, koncentrát ananasové šťávy 3 %, želírující látka: pektin; přírodní ananasové aroma. Borůvkové rolky: Koncentrát jablečné šťávy 53 %, koncentrát jablečného pyré 41 %, koncentrát borůvkové šťávy 3 %, želírující látka: pektin; přírodní borůvkové aroma.
* Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
E440(Pektiny)
Alergeny
| Může obsahovat stopy: |
| Podzemnice olejná |
| Skořápkové plody |
| Sezamová semena |
| Oxid siřičitý a siřičitany |