Emco vločky ovesné jemné s vlákninou

500 g
 36,90 Kč 73,80 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Jemné ovesné vločky s vlákninou značky Emco.

Směs jemných vloček s 20% podílem pšeničné vlákniny zaručuje extra vysoký podíl vlákniny. Díky ovesným betaglukanům pomáhají snižovat cholesterol. Jsou mimořádně tenké a měkké. V pokrmech vynikají výbornou nasákavostí a lahodnou chutí. Skvěle se hodí na přípravu ovesných kaší. 

Ovesné vločky jsou lehce stravitelné a známé svým obsahem lehce rozpustné vlákniny, která reguluje cholesterol, glukózu v krvi a pomáhají snižovat krevní tlak. Oves má posilující účinky, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy.

Použití

Z ovesných vloček se připravuje především ovesná kaše, nejčastěji nasladko, může však být i slaná. Vločky se krátce povaří v mléce a kaše se může obohatit nakrájeným čerstvým nebo sušeným ovocem, skořicí a dosladit medem či cukrem. Vločky lze pro zpestření též opražit. V racionální výživě slouží ovesné vločky též jako základ pro výrobu karbanátků a pomazánek.

O výrobci

Po založení v roce 1990 se Emco zabývalo vývozem a dovozem různých potravinářských výrobků. Čeští spotřebitelé si z nich časem nejvíce oblíbili cereálie, které byly do té doby v ČR téměr neznámé. Od roku 1998 začala firma Emco vyrábět müsli u nás. Vločky pochází od českých zemědělců a jsou zpracovávány ve vlastním mlýně v jižních Čechách. Postupem času začaly přibývat i další výrobky – ovesné kaše, sušenky, tyčinky a další. Dnes je Emco lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

Emco spol. s r. o.
Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4
Česká republika