
Benkor
Benkor Orientální směs
30 gDoručení už do 60 minut
Maia AI Souhrn
Vyzkoušejte Benkor orientální kořenící směs, skvělý český produkt pro rychlé dochucení vašich jídel s exotickým nádechem. Tato vyvážená směs vám ušetří míchání více koření a je ideální na rýži, kuskus, luštěniny, zeleninu, maso, do marinád i omáček. Užijte si její bohatou chuť v teplých i studených pokrmech, vše v praktickém 30g balení.
Je tento výsledek užitečný?
Země původu:
Česká republika,Orientální koření je kořenící směs, která dodá pokrmu orientální příchuť. Obsahuje sůl, neobsahuje glutaman ani žádné další přísady.

Použití
Přidejte podle chuti při vaření nebo na závěr, případně vmíchejte do marinády či zálivky.
O výrobci
Společnost Benkor založil roku 1932 Josef Beníček v Praze jako mlýn na papriku a obchod s kořením. Později svoji firmu rozšířil do Mělnické Vrutice, kde postavil na tehdejší dobu moderní výrobu s názvem Parní automatické mlýny na papriku a koření. Zásluhou Josefa Beníčka byla vyšlechtěna speciální odrůda kořeninové papriky, která se začala pěstovat v okolí Mělnické Vrutice a tedy nejseverněji v Evropě. V roce 1993 navázali potomci zakladatele na předchozí tradiční výrobu pod názvem firmy BENKOR (BENíček - KOŘení). Dnes jsou zpracovávány veškeré běžné i méně známé druhy koření včetně bylinek a různých směsí.

Skladování
Uchovávejte v suchu a temnu.
Výrobce
BENKOR s.r.o.
Mělnická Vrutice 72
277 31 Velký Borek
Česká republika
Sůl 20,0 %, koriandr, paprika sladká, zázvor, pepř černý, kurkuma, kmín, pepř bílý, chilli, paprika pálivá, hřebíček, kardamom, muškátový květ, kyselina citronová: kys. citronová
E330(Kyselina citronová)