Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Čistící ubrousky napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského.

Ubrousky jsou ideální pro jemnou a šetrnou očistu pokožky vašeho děťátka. Udržují přirozené pH pokožky, O% alkoholu, dermatologicky testované.

Použití

Ubrousky můžete použít na celé tělo děťátka, včetně zadečku, rukou a citlivé pokožky obličeje. 

O výrobci

Společnost Melitrade a.s. je vlastníkem značek Linteo, Onclé a Niteolu. Svou výrobu soustředí především na segment vlhčených ubrousků a papírových kapesníčků, vyrábí ale i potřeby do domácnosti a pro úklid.

Skladování

Po každém použití řádně uzavřete, skladujte v suchu a chladu, chraňte před sluncem.

Upozornění

Nesplachujte do WC.

Výrobce

Melitrade a.s.
Domažlická 1232/3
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika

Složení

Aqua, Coco-Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Calendula Officinalis Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Panthenol, Glucose, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethicone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum