• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
čaj-káva-čoko

Bažíte po chvíli klidu? Po chvíli, v níž se zachumláte do deky, do ruky vezmete prohřátý hrnek a zhluboka vdechnete vůni kávy nebo čaje? Přesně tuhle atmosféru míru a pohody si teď můžete dopřát díky naší nabídce kávy, čaje a dalších nezbytností, díky nimž se vaše odpoledne promění v nezapomenutelný relax.

divider

Čaj(ovna) nejen o páté

 

Výběr z naší čajovny

Klasika, která nezklame

 

Co takhle trochu skořice?

 

Tyhle skořicové máslové sušenky zážitek z popíjení kávy i čaje posunou zase o něco dál. A co teprve to vědomí, že jste si je sami upekli!

 

 

Hurá na sušenky

divider

Rozmazlete se dobrou kávou

 

Výběr z výběru

Hodně muziky za málo peněz

divider

Když černá není vaším šálkem…

 

Káva čí? Pavlova!

 


Tahle tradiční sladká dobrota je tu pro ty, kteří kávu nemusí nutně pít. Recept pochází od blogerky Laskominy od Maryny a můžeme se zaručit, že chutná vážně skvěle.

 

 


Připravím pavlovu

divider

Vše k přípravě nejlepšího šálku

 
divider

Čokolády k nakousnutí

 

Něco pro čokoládové fajnšmekry

Super cena

 

Čokoládové brownies

 


Výtečný zákusek, který oceníte při kávě, čaji nebo jen tak, si pro vás připravila Jana Florentýna Zatloukalová, autorka blogu Kuchařka pro dceru. Tak čokoládě a pečení zdar!

 


Jdu na pečení

divider

Ve dvou se to lépe táhne

 

Čokoláda je zajisté úžasná sama o sobě. Pokud ale chcete povýšit zážitek ze snoubení chutí na vyšší úroveň, zkuste ji spárovat se sklenkou červeného vína nebo třeba s rumem. Vaše chuťové pohárky vám poděkují.