Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Posouváme hranice možného

Gratulujeme,

váš osobní box pro Rohlík LOOP je skoro na cestě! Kvůli enormnímu zájmu jsme vaši žádost zařadili do pořadníku jako č. 79 181 s odhadovaným časem realizace 23. 12. 2049 (+/- 12 let).

Celý proces ovšem poměrně urychlíte, pokud si přípojku k hlavní rouře vykopete vlastnoručně (technický výkres zašleme obratem). Tak hej rup a ať už to sviští!

 

No řekněte, není lepší pocit než být napálen/a aprílem? :-)

 

Představa Rohlík LOOPu se nám taky líbí, ale takhle daleko s vývojem holt ještě nejsme. I přesto do těch inovací a vychytávek pořádně šlapeme. Ještě to úplně není na nový román Julese Verna, ale dívejte:

Zkracujeme dobu doručení

Za deset minut vám nákup zatím nedovezeme, a to především proto, že u nás můžete vybírat z více než 18 000 produktů. A i přes to pořád zkracujeme! 

 

V minulém roce jsme výrazně zkrátili dobu doručení a nákup vám teď dovezeme už za 90 minut.

Neustále rosteme 

Celá republika to ještě není, ale pracujeme na tom. Obsluhujeme už bezmála 60 % všech českých domácností a stále se rozšiřujeme.

Rohlík LOOPy sice nemáme, ale jejich starší bráchové už nějakou dobu spolehlivě slouží - po Česku už najdete 66 Rohlik pointů.

 

Ekologie pro nás není jen marketingové heslo

Vážně. Potrubní pošta poháněná vzduchem tím pomocníkem sice zatím není, ale planetě se snažíme pomáhat, co nám možnosti a síly stačí.

Chci vědět víc »

Společně zachraňujeme jídlo 

Třetina všeho vyprodukovaného jídla na světě se vyhodí nebo znehodnotí. My díky Zachraň jídlo vyhazujeme 4× méně jídla než běžné řetězce. Pomozte nám neplýtvat a každý den využijte parádních cen. V této sekci naleznete produkty až s 85% slevou.

 

Mrknout do Zachraň jídlo »

A nakonec? Přiznejte se, že oni by vám ti naši skvělí kurýři chyběli? Donesou vám totiž nákup až do 5. patra po schodech a s úsměvem vyřeší každou situaci. Tak zatím žádný Rohlík LOOP, slibujeme! :-)