Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
ZELENÝ ROHLÍK

JAK SE STARÁME O PLANETU?

Naším denním chlebem není pouze přinášet lidem lepší jídlo, ale i starat se o planetu, která nám tyto dary poskytuje. Pomáhat ekologii pro nás není jen trendy marketing, je to naše dlouhodobá strategie a obrovská hodnota, za kterou si stojíme.

ROZVOZ

 

  • Jedno auto doveze 15 nákupů po předem promyšlené trase. Jak by přírodu zatížilo 15 aut, co vyrazí nakoupit? Dost. Naštěstí je tu Rohlík, který zvládne rozvoz 15 nákupů najednou!

 

 

  • V naše vozovém parku máme 90 elektroaut a flotilu 80 malých CNG autíček, která expresně doručují nákupy po Praze a v Brně. Nově u nás najdete i nákladní elektrokola, která šetří planetu ještě o kousek více. 

 

 

  • S výběrem času rozvozu nabízíme i tzv. EKO sloty, které označují, že kurýr bude mít místo vašeho doručení cestou a můžete tak podpořit naši misi za efektivnější a ekologičtější rozvážku.
  • A jak takové EKO sloty poznáte? Stačí při výběru času doručení pátrat po zeleném lístečku.

PRODUKTY A OBALY

 

Jako první retailer nabízíme první funkční řešení nákupů ve Vratných taškách. Tyhle pratelné zázraky jsou vyrobené z recyklovaných plastových lahví, mají až o 80 % menší dopad na životní prostředí a vydrží až 25 nákupů.


ZJISTÍM VÍCE »


Otoč obal v naší nabídce označuje vratné obaly a 100 procentně ekologicky vyrobené výrobky. V této sekci naleznete více než 100 produktů z kategorie trvanlivých potravin, mléčných výrobků, drogerie, nápojů a nezapomínáme ani na vaše čtyřnohé mazlíčky.

OTOČÍM OBAL »

 

Eko obaly naší privátní značky BEZ KOMPROMISU jsou šetrnější k životnímu prostředí (z recyklovatelných a recyklovaných obalů nebo z biologicky rozložitelných materiálů) a produkty jsou často z ekologického zemědělství.

NAKOUPÍM BEZ KOMPROMISU »

 

ŠETŘETE PLANETU S NÁPOJI VE VRATNÝCH LAHVÍCH