Jak si užít Bistro?

3 nejlepší způsoby, jak si užít Rohlík Bistro

Naše Bistro nabízí ta nejlepší jídla z vyhlášených pražských restaurací. Menu si tak můžete libovolně poskládat podle vašich preferencí, nálady nebo příležitosti. Zkrátka, proti gustu žádný dišputát!


Vybrali jsme 3 nejčastější situace, kdy vám bude Bistro krýt záda v kuchyni a vy můžete udělat ohromnou parádu, a to i když jste se zrovna nenarodili s vařečkou v ruce. Díky šokovému zchlazení vám všechna jídla vydrží v lednici až 5 dní lahodně čerstvá, takže si na ten správný moment, kdy s touto vysokou gastronomií vyrukujete na strávníky, můžete klidně chvíli počkat.

divider
 

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM


Romantický večer pro 2 ve vyhlášeném podniku. Zní to dobře? A co takhle dopřát si ten samý luxus v pohodlí domova? Ušetříte tak cestování z a do restaurace, složité domlouvání rezervace i hádky ohledně výběru podniku. Svou lásku ohromíte gastronomií nečekaných rozměrů bez větší námahy. Navíc vám pomůžeme jak s jídlem, tak s tou správnou atmosférou. A to se pak budou dít věci...

 

POHODOVÝ VÍKENDOVÝ OBĚD


Králíka? Už zase králíka? Když už to ani Pinďa nežere, zajistěte si pohodový víkendový oběd pro celou rodinu bez větší námahy. Zní to jako sci-fi? Ne s Bistrem. Ušetřete čas pro ty, na kterých vám nejvíce záleží, a zároveň jim do bříška dopřejte to nejlepší, co jen můžete. Díky velkému výběru se trefíte do chuti i malým mlsným jazýčkům a náročným strávníkům. V nabídce nechybí ani sladké chody, které neodmítnou ti, co jsou zrovna v období vzdoru.

 

BRUNCH NEBO VEČERNÍ PARTY?


Sobotní večer s přáteli? Nebo nedělní brunch v okruhu vašich nejbližších? Ať už jste se rozhodli pro jakoukoliv akci, Bistro vás v tom nenechá. Ohromte kamarády a své nejbližší chuťovými skvosty, které jim učarují. Namíchejte si pořádné degustační menu, sdílejte jídlo, ochutnávejte a společně objevujte. Slané, sladké, syté i jednohubky.

divider

ROMANTICKÉ MENU

Nalaďte se předkrmem či polévkou

Hlavní chod večera

Sladká tečka

Drink Mediterranean

Vychutnejte si specialitu připravenou barmany z brněnského Baru, který neexistuje. Mediterranean pleasure skvěle doplní vaši romantickou večeři. Na zdraví!
 

Na stole není důležité jen jídlo

V detailech je klíč

divider

RODINNÉ MENU

Polévka s předkrmem jsou grunt

Hvězdy prostřeného stolu

Dezerty hodné svátečního oběda

Nepostradatelné doplňky a dekorace

Pro strávníky všeho věku

Přijde vhod po obědě

divider

MENU, CO NIKDY NEJÍŠ SÁM

Ochutnávejte a sdílejte >>

Velké hvězdy pro velký hlad

Woody Fizz

Brněnská parta barmanů, která v centru moravské metropole provozuje stylový bar newyorského střihu. Právě tam mixují ty nejlepší koktejly široko daleko a na stejném místě vznikl i tenhle speciální drink Woody Fiz, namíchaný pouze pro nás.
 

Doplňky na bar

Slavíte?

Bude se hodit