Zásobte se na prázdniny!

Jarní prázdniny jsou za rohem, takže je na čase začít plánovat výletnické aktivity. Ať už vyrážíte na dovolenou po krásách Česka, čeká vás návštěva slovenských sousedů nebo si brousíte zuby na nějaké ty velehory, s Rohlíkem si můžete sbalit kus domoviny s sebou do baťůžku. A krom toho i všechny další nezbytnosti, ať už cestujete nalehko nebo s dětmi. Všechno až ke dveřím, tak výletu zdar!

CHCI SI SBALIT:

divider

SBALTE SI JE NA CESTU

 
Když se omrzí krávy a domečky za oknem, cestování může být náročné. Hlavně s dětmi. Naštěstí tu Rohlík není jen od jídla, ale i od všech ostatních nezbytností. A cesta hnedle lépe uteče.

Nesmí chybět v autě

Nesmí chybět ve vlaku

Do auta i do batohu

divider

SVAČINKY NA HORY I DO ÚDOLÍ

 
Křupavý chléb je alfou i omegou českého turismu. Tahle tradice přetrvává po generace, takže tohohle krasavce obložte něčím parádním, ať si v kempu neutrhne ostudu! Výšlap na opravdovou horu zase vyžaduje hodně energie. Ve správném batohu by proto nemělo chybět pár tyčinek, které vám ji dobijí dřív, než řeknete „vrchol“. Přesně takové proto najdete na Rohlíku.

Osvědčené klasiky a kultovky

160 g
 36,90 Kč
230,63 Kč/kg

Dobijí vám baterky

Základ každého batohu

Něco pro nejmenší

Přírodní rychlovky do přírody

divider
 
Vídeňský řízek

Sbalte pořádného řízka! Na cesty, samozřejmě. Abyste si vychutnali, nemusíte nutně jezdit do Rakouska, chutnat vám bude na Sněžce i v Beskydech. Aby taky ne, když recept vyladil Roman Vaněk.

Chci kulinářský výlet do Vídně
divider

PIVO A TVRDÝ ALKOHOL

 
Pivo patří k základní cestovatelské výbavě a kapka Moravy se šikne nejen na lyžích. Tak si pár lahvinek nezapomeňte sbalit, domácí je prostě domácí.

Tekuté zlato všude s sebou

Je libo něco ostřejšího?

divider

LÉKY A KOSMETIKA

 

Na bolesti i bolístky

Na zahřátí

Ideální na svah

Pečujte o své tělo