Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Koktejl festival

INSPIRUJTE SE NEJLEPŠÍMI SVĚTOVÝMI BARMANY A NAMÍCHEJTE SI DOMA ORIGINÁLNÍ MÍCHANÉ DRINKY.

 

Lámete si hlavu nad tím, jaké základní ingredience jsou k namíchání drinků nejvhodnější? Naprosto klíčové je vybrat si lahev opravdu dobrého a kvalitního alkoholu, který umožní vyniknout vašemu domácímu barmanskému menu. Zkuste například některý z následujících tipů.

Zacapa Centenario 23

 

Prvotřídní guatemalský rum Zacapa Centenario 23 zraje v guatemalských horách metodou Sistema Solera v nadmořské výšce 2 333 metrů. Jeho nezaměnitelnou chuť a komplexní bohatý charakter mu propůjčuje zrání v sudech po koňaku, bourbonu, portském víně a sherry Petro Ximenez. Zacapa vás zaujme nejen svou nádherně mahagonovou barvou, ale především bohatou chutí s tóny vanilky, ovoce nebo sladkého karamelu.

 

Zjistit více

Johnnie Walker Black Label

 

Špičková skotská whisky Johnnie Walker Black Label vás zaujme svým jemným charakterem a dlouhým příjemným závěrem. Jedinečný blend dvanáctiletých kvalitních whisky a metoda zrání v dubových sudech propůjčilo whisky výrazné aroma exotické vanilky, svěží pomerančové kůry a lahodných rozinek, které ocení každý milovník kvalitní whisky.

 

Zjistit více