• Milí zákazníci, bohužel je dnes poptávka  v oblastech Litoměřice a Měník větší, než jsme očekávali a na dnešek si již nelze objednat.
    Zobrazit více
Koktejl festival

INSPIRUJTE SE NEJLEPŠÍMI SVĚTOVÝMI BARMANY A NAMÍCHEJTE SI DOMA ORIGINÁLNÍ MÍCHANÉ DRINKY.

 

Lámete si hlavu nad tím, jaké základní ingredience jsou k namíchání drinků nejvhodnější? Naprosto klíčové je vybrat si lahev opravdu dobrého a kvalitního alkoholu, který umožní vyniknout vašemu domácímu barmanskému menu. Zkuste například některý z následujících tipů.

divider
 

Zacapa Centenario 23

 

Prvotřídní guatemalský rum Zacapa Centenario 23 zraje v guatemalských horách metodou Sistema Solera v nadmořské výšce 2 333 metrů. Jeho nezaměnitelnou chuť a komplexní bohatý charakter mu propůjčuje zrání v sudech po koňaku, bourbonu, portském víně a sherry Petro Ximenez. Zacapa vás zaujme nejen svou nádherně mahagonovou barvou, ale především bohatou chutí s tóny vanilky, ovoce nebo sladkého karamelu.

 

Zjistit více

 
divider
 
 

Johnnie Walker Black Label

 

Špičková skotská whisky Johnnie Walker Black Label vás zaujme svým jemným charakterem a dlouhým příjemným závěrem. Jedinečný blend dvanáctiletých kvalitních whisky a metoda zrání v dubových sudech propůjčilo whisky výrazné aroma exotické vanilky, svěží pomerančové kůry a lahodných rozinek, které ocení každý milovník kvalitní whisky.

 

Zjistit více

divider
 

Tanqueray London Dry Gin

 

Tanqueray London Dry Gin je špičkový gin, který stvořil ve 30. letech 19. století sám Charles Tanqueray. V tomto jedinečném ginu se harmonicky snoubí charakteristické tóny jalovce s koriandrem, andělikou a lékořicí. Vychutnejte si ho s kvalitním tonikem a čerstvou limetkou a rozkrývejte pomalu všechny přítomné chuťové tóny.

 

Zjistit více

 
divider
 
 

Talisker 10 Years Old

 

Pravá skotská whisky přesně taková, jakou jí máte rádi. To je desetiletá single malt whisky od značky Talisker, která byla vyrobena ve skotské palírně na ostrově Skye. Talisker vás kromě nadčasového a moderního designu láhve ihned zaujme svou nespoutanou a bohatou chutí, ve které kromě tónů pepře a karamelu ucítíte i jemný dotek kouře a skotské mořské vody. Whisky Talisker ocení nejen milovníci skotských jednosladových whisky, ale i gurmáni, kteří si potrpí na vysokou kvalitu a dokonale vybroušenou chuť.

 

Zjistit více

divider
 

Tanqueray Blackcurrant Royale

 

Záplava barev, luxusu, dekadence a neotřelých chutí. Takový je prémiový destilovaný gin Tanqueray Blackcurrant Royale, který v sobě snoubí čtyři základní rostlinné ingredience klasického ginu Tanqueray London Dry Gin v kombinaci se šťavnatým černým rybízem z Francie, hřejivou vanilkou z Madagaskaru a exotickými tóny černé orchideje.

 

Zjistit více

 
divider
 
 

Bulleit Frontier Bourbon Whisky

 

Harmonická souhra kvalitních ingrediencí a ohňostroj chutí – takový je bourbon Frontier od značky Bulleit. Na jeho výrobu byl použit ten nejkvalitnější žitný, ječný a kukuřičný slad, speciální kvasnice a křišťálově čistá, pramenitá voda, která byla pro ještě větší čistotu vyfiltrována přes vápenec. Prvotřídní bourbon s vysokým podílem žita vás pohladí na jazyku svou jemnou, výraznou a bohatou chutí, ve které se odráží tóny javoru, dubu, vanilky, koření, muškátového oříšku a karamelu. 

 

Zjistit více