Oslavte s námi MEZINÁRODNÍ DEN ZVÍŘAT

Jako každý rok, i letos patří 4. říjen našim zvířecím kamarádům. Nezapomeňte proto opomenout ty své a potěšte je něčím fajnovým na zub! To předení a vrtění ocasu za to totiž vždycky stojí. Vybírat můžete ze spousty kvalitních značek a samozřejmostí je dovezení i těžkých pytlů až k vašim dveřím.

 
divider

PSI A ŠTĚŇATA

 

Kdo to vrtí ocasem a dělá na vás psí oči? Ano, i váš chlupáč ví, že mu pořádnou baštu seženete právě na Rohlíku. Ať už tedy máte doma prcka do tašky nebo obra, co zabere celý gauč, u nás seženete opravdovou kvalitu. A teď honem, ať má co nejdřív plnou misku!

Malá plemena

 

„Vrrrrrrr! Ňaf! Jak jde o konzervy, tak nedám dopustit na pořádné, kvalitní masíčko. A pamlsky? Jedině ty, co mi zároveň pečují o chrup. A teď mě omluvte, ten míček se sám nechytí! Vrrrrr!“

Cookie, Pes naší projekťačky Kamily

Střední plemena

 

„Když mi chce panička udělat radost, tak mi dopřeje pořádný paroh. Ale se salámkem nebo masovou konzervou taky nešlápne do… vždyť víte. Teď máte jasno a půjdeme se přetahovat. Jo? JO? JO?!“

- Lajka, Fenka grafičky Dany

Velká plemena

 

„Kdepak ta malá párátka. To já potřebuju pořádné žraso. Třeba kvalitní granule s jehněčím a rýží. A protože z toho neustálého očůrávání rohů fakt vyhládne, poctivá masová konzerva to jistí. Haf, domluvil jsem!“

- Karel, Pes copywriterky Kláry

divider

PEDIGREE pamlsky pro psy

Rozmazlujte a zároveň pečujte o zdraví svého čtyřnohého mazlíčka. Po pamlscích značky Pedigree se olízne nejedna mlsná tlamička.

 

Krmiva značky LOUIE

Značka LOUIE vyrábí vynikající krmiva bez konzervantů, dochucovadel, barviv i stabilizátorů. Jejich psí dobroty vždy obsahují pouze maso uvedené v názvu. A díky tomu jsou dobré i pro monoproteinickou dietu.

 

Kvalitní konzervy prémiové značky Marty

V konzervách Marty najdete pouze maso. Žádné konzervační látky, žádnou želatinu, žádnou mouku. A tohle maso je navíc kvalitní, od lokálních dodavatelů a opatřené speciálním veterinárním statutem. Každá konzerva je navíc ručně plněna.

 

Jedinečné receptury HUNDEBAR

Každá z receptur české značky Hundebar je speciálně sestavena veterinární lékařkou a odbornicí na výživu zvířat. Všechna krmiva jsou navíc připravována ručně, ve vlastní kuchyni a z těch nejlepších surovin s jasným původem. Takže vaše kočičky se pomějí.

NATURE´S FOOD BARF

Cílem BARF stravy je poskytnutí kompletní, bezpečené stravy z přírodních surovin. Produkty značky Nature’s Food proto neobsahují žádné konzervanty, chemii, známé alergeny ani jiné nežádoucí látky, které by zatěžovaly psí trávicí systém. Jejich krmiva jsou 100% přírodní a podporují imunitní systém.

Pet Farm pro psy

Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To jsou důvody, proč jsou produkty značky Pet Farm ideální pochoutkou pro vaše čtyřnohé miláčky. Farma navíc běží na 100% zelené energii a nepoužívá jednorázové plasty. No prostě trefa do černého. 

Brit pro psy

Prémiová  krmiva pro Vašeho psího mazlíčka.

divider

KOČKY A KOŤATA

 
To předoucí klubíčko, co se vám stočilo na klíně se za chvíli probudí a začne se hlasitě dožadovat plné misky. A přece byste ho nechtěli zklamat. Naštěstí vám na Rohlíku kryjeme záda a pro vaše kočičí kamarády a kamarádky máme dobroty, po kterých si budou fousky olizovat ještě zítra.

Koťata

 

„Kde je to klubíčko? Kde je? Kde je? Jo vy chcete zapříst řeč? K papče si dám kapsičky s masíčkem. Kuřátko, krůtí nebo rybičku. To miluju. A teď to klubíčko, sem s ním!“

- Sigi, kotě grafičky Markéty

Dospělé kočky

 

„Mňáááááuuuuu! Upřímně, aristokracie jako já si prostě vybírá. Takže s kočkávičkou pouze granule s masem nejvyšší kvality, lososy nebo ryby s oblohou. Ale že jste to vy, řeknu vám tajemství. Na šantě úplně ulítávám!“

- Baghíra, kočka brand manažerky Kristýny

divider

Whiskas

Výrobky značky Whiskas jsou speciálně vyvinuty tak, aby obsahovaly veškeré živiny, které potřebuje vaše koťátko i dospělá kočka.

 

Sheba

Tyhle kočičí kapsičky poskytují kočičím společníkům kompletní výživu. Jsou připravené z vybraných surovin a ryb z certifikovaného udržitelného rybolovu. A navíc neobsahují žádné konzervanty ani barviva... no prostě mňa(u)m!

Kapsičky pro kočky Felix

Kapsičky značky Felix představují zdroj omega-6 mastných kyselin a současně správnou kombinaci vitamínů pro kočičí potřeby. Tak dopřejte své kočce šťavnatou dobrotu.

 
 

Hundebar

Dopřejte svým zvířecím kamarádům jen to, co skutečně potřebují, tak aby byli dlouho zdraví, ve výborné kondici, náladě a při chuti.

Produkty Hunderbar jsou ručně připraveny z těch nejfajnovějších surovin s jasným původem. S ohledem na minimalizaci uhlíkové stopy většina klíčových ingrediencí pochází z České republiky. Při jejich výrobě nejsou používány žádné náhražky, jatečný odpad ani separáty, natož GMO, konzervanty, barviva či umělá dochucovadla (včetně soli).

 

 

Pet Farm BIO konzervy 

Šťavnaté konzervy plné masíčka, které zasytí bříško a potěší i ty nejvybíravější jazýčky koček všech druhů a barev.

Brit pro kočky 

Prémiová  krmiva a potřeby k chování Vašeho kočičího mazlíčka.

Že nemáte psa ani kočku?

Nebojte, myslíme i na hlodavé a opeřené mazlíčky!