Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Objevujte Francii

Naše dovolená se pomalu, ale jistě krátí. Čeká nás poslední týden a s ním i země vyhlášených gurmánů a požitkářů. Země zrajících sýrů, fantastického vína, roztomilých rodinných pekárern, kaváren a šarmantních obyvatel. Vydejte se s námi objevit všechny chutě Francie!

Velká letní hra jde do finále

Každý letní týden přinášíme jeden ze šesti herních produktů. Pokud během léta ulovíte všechny, rozdělené do šesti různých nákupů, získáte 200 kreditů a balíček dobrot naší vlastní značky BEZ KOMPROMISU.

Dalším herním produktem je oblíbený francouzský dezert crème brûlée. Neodolatelný vanilkový custard s božskou karamelovou krustou na povrchu. První zmínka o této dobrotě pochází už z roku 1691 a vaše chuťové buňky vystřelí do nebe!

Ambasador týdne

Kdo nás Francií provede? Ambasadorem tohoto týdne je brněnská francouzská restaurace La Bouchée, kde se vaří pouze z kvalitních surovin, které si kuchaři osobně vybírají. Pro vyzrálé lokální hovězí, vepřové a venkovskou drůbež si například jezdí do sesterské Mikrofarmy. Restaurace nám navíc poskytla báječný recept, díky kterému můžete vzít do Francie celou rodinu!

 

Nefalšovaná chuť Francie

Vyzkoušejte vepřové kotletky na normandský způsob podle receptu restaurace La Bouchée.

CHCI RECEPT >>