Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Péče o ženy

Květen je lásky čas, tak proč si trochu té lásky nenadělit i sama sobě? Ženy, slečny, milé dámy, ukradněte si trochu času pro sebe a rozmazlete se tak, jak si to zasloužíte. Hoďte na chvíli starosti za hlavu a užijte si chvilku jen sama se sebou a s naší vymazlenou nabídkou jen a jen pro vás.

Toužíte po plnohodnotném odpočinku a relaxaci? Dobrá zpráva je, že není nutné strávit ve vaně celou věčnost. Ideální doba trvání koupele pro regeneraci organismu je totiž 15 až 20 minut.

Pokud si rády vychutnáte plnou vanu a chcete stimulovat krevní oběh, napusťte ji vodou o teplotě zhruba 37 - 38 °C s hladinou sahající až po šíji.

Na rozdíl od toho, tříčtvrtinová vana trochu snižuje stimulační efekt a krevní oběh vám poděkuje za to, že ho méně zatěžujete. Pokud tedy míváte například výkyvy krevního tlaku, doporučujeme vám, aby hladina vody sahala maximálně po prsa.

Tělová péče

Hýčkejte svou pokožku i vlasy měrou vrchovatou. Najdete u nás široký výběr kosmetiky a drogerie, která pečuje nejen o vás, ale také o životní prostředí.