• Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
PIVO

Máme tu říjen, měsíc piva, a proto jsme se rozhodli, že vám na Rohlíku přichystáme velké pivní slavnosti. Podlehněte pokušení tekutého zlata a následujte nás při ochutnávce nevídaného množství těch nejlepších chmelových speciálů i osvědčených oblíbenců. Na řadu přijdou také dobroty, které hořkou chuť chmele dokonale doladí. Říká se, že teprve s pivem je žízeň krásná. Pojďme ji společně uhasit a k tomu si dopřát něco dobrého k snědku...

 

TIP: Do popisů piv na webu jsme nově přidali i spoustu užitečných informací, abychom vám usnadnili výběr. Například detaily o hořkosti a o použitých chmelech.

divider

divider

ŘEMESLNÉ PIVOVARY

 

Malé pivovary, tvořící velké poklady. Poctivá ruční práce, rodinná tradice a láska k řemeslu, která je cítit v každém mililitru piva. Díky tomu, že kvantita s kvalitou nesoupeří, můžete si být jistí, že s těmito hořkými zlatavými moky něšlápnete vedle.

divider

OKTOBERFEST

divider

ZICHOVEC

divider

PIVOVAR LÁDVÍ COBOLIS

divider

HOSTIVAR

divider

PIVOVAR LUŽINY

divider

VINOHRADSKÝ PIVOVAR

divider

ÚNĚTICKÝ PIVOVAR

divider

MATUŠKA

divider

PIVNÍ KLASIKA

 

Vítejte v řadě chmelových oblíbenců. Připravili jsme pro vás průřez tím nejlepším ze světa piva. I když všichni dobře víme, že v Česku pivo umíme nejlépe, stojí za to ochutnat i ta zahraničí!

ČESKÁ PIVA

divider
divider

ZAHRANIČNÍ PIVA

divider

DOBROTY K PIVU

 

Hlad je sice převlečená žízeň, ale i tak je dobré k tekutému chlebu občas něco přikousnout. My vám přinášíme výběr těch největších dobrot nejen k pivu! Vyzkoušejte hvězdy našich lahůdek nebo si doma upleťte pravé bavorské preclíky podle receptu z Rohlik Chef! A pokud se vám nechce vařit, je tu naše Bistro. To vám bude – jako vždy – krýt záda. Tak na zdraví a dobrou chuť!

 

RECEPT PRO VÁS

 

Vyzkoušejte upéct pravý preclík! Této slané, křupavé dobrotě od našich západních sousedů těžko někdo odolá, zvlášť u piva!

divider

BISTRO: PIVNÍ MENU

 

Vyberte si v našem Bistru to nejlepší k orosenému džbánku s pivem. Ve spolupráci s naší vrchní sommelierkou jsme pro vás vytvořili speciální výběr.