Rohlík LOOP

A je to tady!

Těžko vám někdy představíme větší bombu.

Co byste řekli na to, kdyby vám nákup z Rohlíku dorazil domů už do 10 minut, ať už bydlíte kdekoliv v Česku? Že jsme se zbláznili? Někdy si tak připadáme, ale čtěte dál, protože tuhle bleskovou dopravu můžete mít taky a tramtadadá: ZDARMA! Budoucnost doručování je tady a vy jste u toho!

Ten zázrak se jmenuje Rohlík LOOP a dáme ruku do ohně za to, že jde o podobný technologický skok, který přinesl telegraf, automobil nebo třeba internet. Jde o nadzvukovou potrubní dopravu, se kterou konkurenci necháme daleko za sebou v prachu zapomnění. Držte si klobouky, zrychlujeme minimálně 9×!


Chcete osobní Rohlík LOOPer, tedy box, kam vám budou „létat“ nákupy? Přihlaste se o něj níže.

 
divider

V ČEM SPOČÍVÁ KOUZLO LOOPU?

Rohlík LOOP je v podstatě podzemní potrubní doprava, která využívá podtlaku vzduchu. Nákupy cestují v trubkách z Rohlíku přímo do vašich boxů, tzv. Looperů, které mohou stát klidně před vaším domem. Nákup dokáže vyvinout závratnou rychlost až 1 800 km/h (1,5 násobek rychlosti zvuku), ale nebojte, cestuje jako v peřince a na konec dorazí vcelku i všechna vajíčka.
 

 
 
divider

A jak to celé vzniklo?

Možná jste si toho v posledním roce všimli sami – třeba podél „věčně rozkopané” dálnice D1.

Ano, to jsme byli my a bohužel jsme kvůli naší síti museli rozkopat i skoro celý zbytek Česka. Jen ve městech se snažíme používat tvz. „krtky”, které pracují pod zemí a nenaruší povrch.

Pokud vás ale přece jen nějaká naše stavba zdržela, moc se za to omlouváme!
 

 

A ačkoliv se výstavba potrubní sítě o čtvrt roku protáhla, a my jsme tak i při loňských Vánocích opět trošku zápasili s kapacitami, jsme rádi, že vám tuto revoluční novinku můžeme konečně představit.

Realizace projektu byla velice náročná a jak už to tak u všech velkých inovací bývá, nevěděli jsme, jaká bude reakce vás, našich zákazníků. V Rohlíku všichni doufáme, že je to krok správným směrem a že budete z Looperů nadšení alespoň tolik, co my. 
 

divider

CHCETE TAKÉ SVŮJ ROHLIK LOOP?

Potrubí Rohlík LOOP se nám zatím podařilo dostat do většiny měst na hlavních tazích po celém Česku a rychle se větvíme i do menších obcí. V řádu dní až týdnů ho tak může začít využívat zhruba každá druhá domácnost.

 

Chcete být jednou z nich? Není nic jednoduššího než podat nezávaznou objednávku o přípojku a box (Looper).

 

Zapůjčení i instalace boxu je zcela zdarma.

 

Jediná podmínka je udělat každý týden alespoň 3 objednávky a to po dobu minimálně 1 roku. Že neděláte tolik nákupů? Stačí když seženete sousedy a Rohlík LOOP můžete mít společný. Tak co říkáte, jdete do toho s námi? Rohlík LOOP do každé ulice!