• Milí zákazníci, dnes se koná L'ETAPE CZECH REPUBLIC BY TOUR DE FRANCE 2024. Kvůli dopravním omezením může dojít ke zpoždění při doručování Vašich objednávek, mrzí nás to.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Rohlík LOOP

A je to tady!

Těžko vám někdy představíme větší bombu.

Co byste řekli na to, kdyby vám nákup z Rohlíku dorazil domů už do 10 minut, ať už bydlíte kdekoliv v Česku? Že jsme se zbláznili? Někdy si tak připadáme, ale čtěte dál, protože tuhle bleskovou dopravu můžete mít taky a tramtadadá: ZDARMA! Budoucnost doručování je tady a vy jste u toho!

Ten zázrak se jmenuje Rohlík LOOP a dáme ruku do ohně za to, že jde o podobný technologický skok, který přinesl telegraf, automobil nebo třeba internet. Jde o nadzvukovou potrubní dopravu, se kterou konkurenci necháme daleko za sebou v prachu zapomnění. Držte si klobouky, zrychlujeme minimálně 9×!


Chcete osobní Rohlík LOOPer, tedy box, kam vám budou „létat“ nákupy? Přihlaste se o něj níže.

V ČEM SPOČÍVÁ KOUZLO LOOPU?

Rohlík LOOP je v podstatě podzemní potrubní doprava, která využívá podtlaku vzduchu. Nákupy cestují v trubkách z Rohlíku přímo do vašich boxů, tzv. Looperů, které mohou stát klidně před vaším domem. Nákup dokáže vyvinout závratnou rychlost až 1 800 km/h (1,5 násobek rychlosti zvuku), ale nebojte, cestuje jako v peřince a na konec dorazí vcelku i všechna vajíčka.
 

A jak to celé vzniklo?

Možná jste si toho v posledním roce všimli sami – třeba podél „věčně rozkopané” dálnice D1.

Ano, to jsme byli my a bohužel jsme kvůli naší síti museli rozkopat i skoro celý zbytek Česka. Jen ve městech se snažíme používat tvz. „krtky”, které pracují pod zemí a nenaruší povrch.

Pokud vás ale přece jen nějaká naše stavba zdržela, moc se za to omlouváme!