Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Rohlík LOOP

A je to tady!

Těžko vám někdy představíme větší bombu.

Co byste řekli na to, kdyby vám nákup z Rohlíku dorazil domů už do 10 minut, ať už bydlíte kdekoliv v Česku? Že jsme se zbláznili? Někdy si tak připadáme, ale čtěte dál, protože tuhle bleskovou dopravu můžete mít taky a tramtadadá: ZDARMA! Budoucnost doručování je tady a vy jste u toho!

Ten zázrak se jmenuje Rohlík LOOP a dáme ruku do ohně za to, že jde o podobný technologický skok, který přinesl telegraf, automobil nebo třeba internet. Jde o nadzvukovou potrubní dopravu, se kterou konkurenci necháme daleko za sebou v prachu zapomnění. Držte si klobouky, zrychlujeme minimálně 9×!


Chcete osobní Rohlík LOOPer, tedy box, kam vám budou „létat“ nákupy? Přihlaste se o něj níže.

V ČEM SPOČÍVÁ KOUZLO LOOPU?

Rohlík LOOP je v podstatě podzemní potrubní doprava, která využívá podtlaku vzduchu. Nákupy cestují v trubkách z Rohlíku přímo do vašich boxů, tzv. Looperů, které mohou stát klidně před vaším domem. Nákup dokáže vyvinout závratnou rychlost až 1 800 km/h (1,5 násobek rychlosti zvuku), ale nebojte, cestuje jako v peřince a na konec dorazí vcelku i všechna vajíčka.
 

A jak to celé vzniklo?

Možná jste si toho v posledním roce všimli sami – třeba podél „věčně rozkopané” dálnice D1.

Ano, to jsme byli my a bohužel jsme kvůli naší síti museli rozkopat i skoro celý zbytek Česka. Jen ve městech se snažíme používat tvz. „krtky”, které pracují pod zemí a nenaruší povrch.

Pokud vás ale přece jen nějaká naše stavba zdržela, moc se za to omlouváme!