Dovolená, kterou jste nezažili

KDYŽ NEJEDETE VY NA DOVOLENOU, PŘIJEDE DOVOLENÁ ZA VÁMI

Naše zákazníky vnímáme jako jednu velkou rodinu, pro kterou děláme první poslední. Proto opět překračujeme hranice a otevíráme pro vás okno nových příležitostí a neomezených možností – službu Rohlík Travel. Na vlastní kůži a chuťové buňky teď můžete s Rohlíkem pocítit exotické lokace, poznávat krásy naší domoviny a zúčastnit se zájezdů, jaké jinde (a jindy) rozhodně nezažijete.

divider

DOVOLENÁ U MOŘE

Nejpopulárnější druh dovolené rozhodně nemusí být fádní! S Rohlík Travel navštívíte známé přímořské destinace tak, jak jste je ještě nezažili. Ať už toužíte po historických památkách, plážích nebo vůni moře až do pokoje, z naší nabídky si určitě vyberete.

 

ODHALTE TAJEMSTVÍ FARAONŮ

 

Jen málo zemí nabídne takovou dávku tajemství a doteku prastarých časů jako Egypt. Zažijte nezapomenutelný pohled na pyramid(k)y, pozorujte romantický západ slunce nad tekutými písky, pošlete plíce na projížďku s velbloudy a okořeňte svůj pobyt ochutnávkou místních specialit. A vyzkoušet můžete i psaní hieroglyfů na čtyřvrstvý svitek papyru.

 

VÍCE O ZÁJEZDU »

DO CHORVATSKA S CELOU RODINOU

 

Oblíbená destinace pro malé i velké, která spojuje téměř domáckou atmosféru s plážemi a vůní moře. Součástí pobytu je i poskytnutí vhodných oděvních doplňků, v nichž se můžete vlnit do rytmů balkánské diskotéky a plná penze, která vás upomene na rodnou hroudu. Pokud nebudete mít zájem o služby našich animátorů, je v resortu k dispozici i řada samostatných volnočasových aktivit. Včetně ochutnávky místních specialit.

 

VÍCE O ZÁJEZDU »

 
divider

EUROVÍKENDY

Mějte Evropu jako na dlani a poznejte ta nejkrásnější místa během prodlouženého víkendu. Ať už plánujete nasávat místní kulturu, poznávat zdejší gastronomii nebo si jen chcete užít romantický čas ve dvou, Rohlík Travel bude vaším průvodcem.

 

PROŽIJTE VÍKEND VE STÍNU ALP

 

Chybí vám sníh a čerstvý horský vzduch? Přeneste se pod nejslavnější evropské velehory a užívejte si vše plnými doušky. Vydejte se na výpravu po řadě alpských hřebenů, ze kterých je výhled doslova k sežrání, objevte místní speciální druh krav nebo ke svačině využijte pohostinnost zdejších horalek. A protože jídlo je solí života, nezapomeňte na místní speciality.

 

VÍCE O ZÁJEZDU »

POZNEJTE KRÁSY AMSTERDAMU

Nechte na sebe dýchnout historii a sami vdechněte atmosféru, kterou takhle otevřeně jinde v Evropě nenajdete. Usaďte se ke kanálu, dejte si šálek výtečného kakaa a ochutnejte slavné wafle. A protože jde o jedno z mála měst, kde se nemusíte bát toho, až vám někdo ubalí, můžete dovolenou prožít z úplně jiné perspektivy!

 

VÍCE O ZÁJEZDU »

 
divider

POZNEJTE KRÁSY ČESKA

Všude dobře, doma nejlíp. Tolik krásných míst máme doslova za humny, takže by byla škoda je nenavštívit. V široké nabídce našich pobytových zájezdů proto můžete vybírat mezi relaxačními, rodinnými nebo i trochu akčnějšími.

 

RODINNÝ VÝLET NA ŠUMAVU

 

Pobytový zájezd pro rodiče s dětmi, kteří chtějí objevovat krásy naší země. Ať už preferujete kopce nebo nížiny, vodu nebo stromy, na své si přijdou všichni milovníci zemské kůr(k)y. Zkroťte divočinu Boubínského pralesa, vyrazte na kaši a párek na Kašperk a slízněte smetanu z toho nejlepšího, co na Šumavě můžete zažít.

 

VÍCE O ZÁJEZDU »

 

 

RELAXAČNÍ POBYT V LÁZNÍCH

 

Nechte na chvíli starosti starostmi a dopřejte si relax pro tělo i duši. V rámci lázeňského pobytu můžete využít všechny procedury, které zařízení nabízí – od masáží přes uklidňující koupele po populární luhačovické střiky. Samozřejmou součástí jsou i místní lázeňské speciality v rámci plné penze.

 

VÍCE O ZÁJEZDU »