Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Sladké ráno vánoční 🍯

Ach to vánoční ráno. Jen vyskočit z vyhřáté postele, naladit pohádky a svátečně si lenošit. Aby vám u toho ale neškrundalo v břiše, je potřeba se řádně nasnídat. A když jsou ty Vánoce, tak samo sebou sladce! Připravte si kávu, čaj nebo kakao a zakousněte se do skvělých řemeslných vánoček, slaďoučkých štol, nebo do chutného cukroví.

 

Díky našemu rozcestníku najdete spoustu dobrot a inspiraci na recepty i na štědrovečerní večeři a vánoční oběd, tak se pojďte podívat!

NEJVÁNOČKOVĚJŠÍ PEČIVO ZE VŠECH

 

Vánočku milujete, ale než ji péct, tak ji radši oželíte? Kdo by se s tím taky pletl, že ano... Tak si zbytečně nemotejte ruce a pochutnejte si na těch, které jsme napekli za vás. Výborná je vánočka namazaná marmeládou nebo medem. Nebo dáváte přednost té s máslem? U vánočky je to vlastně jedno, protože je vždy skvělá!

KDYBY CHYBĚLA ŠTOLA, BYLA BY TO ŠKODA

 

Voňavá štola, to je pravé vánoční blaho! Kynuté těsto plné nejrůznějších dobrůtek – kandovaného ovoce, rozinek a oříšků, to je prostě nebe v puse.

CUKROVÍ S VÁMI VYPEKLO?

 

Jsou jen tři varianty: na pečení jste se letos vypekli, pekli jste, ale nepovedlo se nebo jste už všechno zkrátka snědli... Ať je to tak nebo tak, my vás bez cukroví nenecháme! Máme kopec kousků, které chutnají tak, jakobyste je sami s láskou upekli.