
Ach to vĂĄnoÄnĂ rĂĄno. Jen vyskoÄit z vyhĹĂĄtĂŠ postele, naladit pohĂĄdky a svĂĄteÄnÄ si lenoĹĄit. Aby vĂĄm u toho ale neĹĄkrundalo v bĹiĹĄe, je potĹeba se ĹĂĄdnÄ nasnĂdat. A kdyĹž jsou ty VĂĄnoce, tak samo sebou sladce! PĹipravte si kĂĄvu, Äaj nebo kakao a zakousnÄte se do skvÄlĂ˝ch ĹemeslnĂ˝ch vĂĄnoÄek, slaÄouÄkĂ˝ch ĹĄtol, nebo do chutnĂŠho cukrovĂ.
DĂky naĹĄemu rozcestnĂku najdete spoustu dobrot a inspiraci na recepty i na ĹĄtÄdroveÄernĂ veÄeĹi a vĂĄnoÄnĂ obÄd, tak se pojÄte podĂvat!


NEJVĂNOÄKOVÄJĹ Ă PEÄIVO ZE VĹ ECH
VĂĄnoÄku milujete, ale neĹž ji pĂŠct, tak ji radĹĄi oĹželĂte? Kdo by se s tĂm taky pletl, Ĺže ano... Tak si zbyteÄnÄ nemotejte ruce a pochutnejte si na tÄch, kterĂŠ jsme napekli za vĂĄs. VĂ˝bornĂĄ je vĂĄnoÄka namazanĂĄ marmelĂĄdou nebo medem. Nebo dĂĄvĂĄte pĹednost tĂŠ s mĂĄslem? U vĂĄnoÄky je to vlastnÄ jedno, protoĹže je vĹždy skvÄlĂĄ!


KDYBY CHYBÄLA Ĺ TOLA, BYLA BY TO Ĺ KODA
VoĹavĂĄ ĹĄtola, to je pravĂŠ vĂĄnoÄnĂ blaho! KynutĂŠ tÄsto plnĂŠ nejrĹŻznÄjĹĄĂch dobrĹŻtek â kandovanĂŠho ovoce, rozinek a oĹĂĹĄkĹŻ, to je prostÄ nebe v puse.


CUKROVĂ S VĂMI VYPEKLO?
Jsou jen tĹi varianty: na peÄenĂ jste se letos vypekli, pekli jste, ale nepovedlo se nebo jste uĹž vĹĄechno zkrĂĄtka snÄdli... AĹĽ je to tak nebo tak, my vĂĄs bez cukrovĂ nenechĂĄme! MĂĄme kopec kouskĹŻ, kterĂŠ chutnajĂ tak, jakobyste je sami s lĂĄskou upekli.

