Alkoholova nirvana

Destiláty nejsou pro každého, ale pokud si rádi dopřejete něco ostřejšího, vstupte do našeho baru. Partnerem se nám totiž stali Ultra Premium Brands - dodavatelé prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů z celého světa a odborníci na slovo vzatí. A společně s nimi si určitě vyberete tu opravdovou kvalitu. Tak na zdraví!

divider

Nechte se unést kvalitou

 

Pravý rum je ve zkratce nápoj destilovaný ze šťávy cukrové třtiny nebo melasy. Asi nejznámějším producentem je oblast Karibiku, výtečné rumy ale dnes seženete i jinde. Tak zachovejte dekoRUM a dopřejte si opravdovou kvalitu, doporučenou Ultra Premium Brands & Warehouse #1

Speciální výběr od Ultra Premium Brands

Klasika, která nezklame

SOUTĚŽ o lahev rumu Don Papa

 

Nakupte v týdnu od 3. do 9. 3. alespoň jednu lahev rumu Don Papa a automaticky budete zařazeni do slosování o limitovanou edici tuby tohoto prémiového moku s luxusním šátkem k tomu. A vybereme hned tři vítěze!

 

 

Chci soutěžit

O rumu s Františkem Holečkem

 

František Holeček má za sebou 16 let praxe barmana v nejvyhlášenějších pražských barech. Kromě toho miluje rum, protože s ním každý den objeví něco nového. A jako ambasador rumu Don Papa v Ultra Premium Brands nám odpověděl na několik otázek o tomhle třtinovém zázraku.

 

 

Vzdělám se o rumu

Připravte si k rumu něco dobrého

K tmavému rumu

 


Grilovaná žebírka se k tmavšímu, vyzrálému rumu hodí výborně. A když si je navíc připravíte podle našeho receptu, bude vám vše chutnat dvojnásob.

 


Jdu na žebra

 

Ke světlému rumu

 


Krevety naopak dobře doplní rumy světlejší. A tenhle recept pro vás navíc připravila Zuzana Nová, autorka blogu Nová kuchyně. Tak hurá do toho!

 


Jdu na krevety

 

Když se vám nechce vařit

divider

Bez ní máte v srdci pusto

 

Whisky má mnoho podob a mnoho chutí. Na čem se ale většina znalců shodne je to, že označení „whisky“ nesou nápoje destilované z obilí a vyzrálé v dubovém sudu. A název? Ten údajně pochází z gaelského „uisge beatha“, což znamená „voda života“.

Výběr za přátelskou cenu

Co zakousnout k whisky?

divider

Vypusťte gin(a) z láhve

 

Gin se vyrábí z obilí a ochucen je rostlinnou směsí, označovanou jako „botanicals“. Tahle směs nemají žádné jasně dané složení, krom jediného – měla by obsahovat jalovec.

Další výběr

Gin a tonic

 

Možná byste to neřekli, ale variace tohoto populárního drinku se dříve používala jako lék na malárii. Vy si ho však můžete připravit jen tak, na dobrou náladu. Stačí vám gin, tonic, limetka nebo okurka a led. Poměr ginu a tonicu záleží na vás a vaší chuti!

Co zakousnout k ginu?

divider

Je libo doutníček?

 

Výběr doutníku k alkoholu nebo naopak je tak trochu umění. Jedno musí doplňovat druhé. A roli hraje velikost doutníku i jeho chuť, stejně jako chuťové tóny alkoholu. Tak si vyberte ten správný!

divider

Přikousněte je ke skleničce

 

Někdo si chuť nerad míchá, někdo naopak nedá dopustit na zakousnutí něčeho drobného. Pokud jste ten druhý případ, máme pro vás výběr dobrot, které vaše chuťové choutky zajisté uspokojí.