Velikonoční nadílka

Hody, hody doprovody, dáme kredity malovaný! Od pondělí do pátku na vás čeká rohlíkovská výslužka. Různě po webu jsme pro vás poschovávali vajíčka všemožných barev, ve kterých se skrývá sladká odměna. Jaká? Unikátní kódy v hodnotě od 100 do 1 000 kreditů na vaše nákupy. 

 

Jak vejce najít?

Některá najdete dřív, než odříkáte koledu, jiná budou mazaně ukrytá.

A pokud nejste mistři hledači, nedělejte si z toho hlavu. Na našem webu a sociálních sítích najdete spoustu nápověd, kde vajíčka hledat.

Ale pozor na rychlejší hledače. Pokud vám vyskočí hláška, že kód již byl uplatněn, už vám vejce s odměnou vyfoukl někdo před vámi. Naštěstí jich pro vás máme každý den hned 23. Objevují se v různé denní doby, takže kdo hledá, ten určitě alespoň jedno najde.Jakmile najdete vajíčko, rychle hopkejte na www.rohlik.cz/poukaz, kde vajíčko přeměníte za kredity na nákupy.

A to nejlepší na konec – vejce zlaté

 

Naší velikonoční hledačkou zdaleka nekončíme. Všechny koledníky, kteří v období od pondělí 4. 4. do pátku 8. 4. nakoupí na Rohlíku minimálně za 1 500 Kč, čeká velká velikonoční losovačka. Jeden šťastlivec může vyhrát 10 000 Kč na své další nákupy a další dva od nás dostanou roční Premium členství zdarma. 

 

Platnost kreditů každého vajíčka jsou 2 dny.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde