Víc za míň!

Říká se: „Schovej na dno, najdeš snadno“ a my musíme souhlasit. Není nic horšího, než když si chcete v pondělí ráno udělat kafe a ono není, nebo zničehonic dojde toaleťák.

 

A tak jsme pro vás zlevnili multipacky a velká balení trvanlivých potravin, pracích prášků, nápojů a dalších užitečných věcí, které je dobré mít po ruce, protože se bez nich domácnost neobejde. Tak si udělejte zásoby a netahejte se s nimi z obchoďáku. Naši šikovní kurýři vám je přinesou až ke dveřím.

divider

Hostina pro celou rodinu – a klidně i dvě

divider

Ukažte, co je váš šálek čaje

divider

Co kdyby náhodou přišla návštěva…

divider

Neperte se s praním ani mytím

divider

Aby bylo u vašich nejmenších všechno v suchu

divider

Kdyby mohli, kupovali by vaši mazlíčci na Rohlíku tohle

divider
 

Osvěžující spojení piva a ovoce

 

Osvěžte si den kombinací řízného nealkoholického piva a mnoha ovocných příchutí – od citrusových přes jablko a hrušku po lesní ovoce.

divider

Užijte si snídani s celou rodinou

 

Začněte den lahodnými snídaňovými cereáliemi Nestlé, mezi kterými každý najde svou nejoblíbenější příchuť. Ať už jsou to čokoládové Chocapic, skořicové Cini minis nebo kakaový Nesquik.

 
divider
 

Perfektní svěžest prádla a čistota nádobí

 

Svatá trojice vašeho úklidu. Tablety do myčky Ariel a prostředek na nádobí Jar se perfektně postarají o vaše hrnce i skleničky, zatímco aviváž Lenor vám pomůže k hebkému a voňavému prádlu. Prostě dokonalost.

divider

Nádobí na jedničku s hvězdičkou

 

Tablety do myčky Finish mají výborné odmašťovací schopnosti a hravě si poradí s odstraněním zaschlých zbytků jídla i čajových skvrn. Zkuste je na vlastní skleničky!

 
divider
 

Vibrační kroužek zdarma k nákupu

 

Pokud patříte k těm, kdo si při narození vytáhli tu nejdelší sirku, berte kondomy Primeros. Jako dárek k balením 12 ks kondomů Primeros tento týden dostanete vibrační kroužek Ring Vibe gratis.

divider

Výhodná balení kapsiček pro vaše mazlíčky

 

Hledáte top kvalitu, nebo výhodnou cenu? Potěšíme oba tábory. Pro nejnáročnější zvířecí gurmány je ideální bezobilná Shelma se superpotravinami, různé kočičí chutě uspokojí Prevital dušené filetky a páníčky, kteří hledají nejlepší poměr cena/výkon, potěší Propesko. 

 

 
divider
 

Nestárnoucí klasika 

 

Jelen má o praní jasno. Chce, abychom se hezky chovali k přírodě, pokožce i prádlu, a proto jde sám příkladem. Jeho výrobky jsou proto šetrné k vaší pokožce i přírodě.