Vítejte na Rohlíku!!

Pokud vás už nebaví trávit čas ve frontách a chcete lépe jíst i žít, jste na správném místě. Už od samého založení je naším hlavním cílem vaše spokojenost. A pro ni děláme první poslední. Tak doufáme, že to klapne! 

 

 

divider

SLEVA? PRO VÁS 100 Kč!

Aby vám to šlo na Rohlíku od ruky, rozhodli jsme se vám dát k prvnímu nákupu dárek. Dostáváte od nás slevový kód 100 Kč na první nákup! Uplatníte ho na stránce níže nebo v pokladně na závěr vašeho nákupu.

 

Kód platí do 30. 8. 2021 na vaši první objednávku na Rohlíku.

 

KÓD: VITEJTEUNAS

divider
 
divider

ČÍM VÁS DOSTANEME?

 

Čerstvě sklizeno

Sezónní zeleninu a ovoce vám přivezeme přímo z pole už za 6 hodin od sklizně. Od našich farmářů, kteří místo na kvantitu dbají na kvalitu.

 

Víc čerstvosti

MASO!

Naše značka výběrového masa za velmi příjemnou cenu. České farmářské chovy, plemena čestr a Duroc, profi zpracování a špičková kvalita.

 

Víc masa

 
 

Farmářské dobroty

Na Rohlíku upřednostňujeme lokální, české farmáře a menší výrobce, kteří se za kvalitu svých produktů a přístup k lidem, zvířatům i přírodě bez okolků zaručí.

 

Víc farmářských dobrot

Miil

Zamiilujte si mléčné produkty za skvělé ceny! A navíc myslíme i na planetu, takže u této značky neutralizujeme 100 % uhlíkové stopy.

 

Víc mléka a sýru

 
 

BEZ KOMPROMISU

U téhle značky dáme za kvalitu klidně hlavu na špalek. Skvělé dobroty od respektovaných dodavatelů, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

 

Víc nekompromisních dobrot

Fjoru

Čerstvé ryby, které vám na talíř putují ihned po vylovení. Všechny navíc mají certifikaci na udržitelný rybolov a chov, takže myslíme i na planetu.

 

Víc ryb