Vítejte na Rohlíku!!

Pokud vás už nebaví trávit čas ve frontách a chcete lépe jíst i žít, jste na správném místě. Už od samého založení je naším hlavním cílem vaše spokojenost. A pro ni děláme první poslední. Tak doufáme, že to klapne! 

 

 

DOPRAVA? RYCHLE A KLIDNĚ I ZDARMA!

S Rohlíkem nemusíte myslet na to, kolik času vám zabere nákup v supermarketu a jaká bude v ten den doprava na silnicích. Vyberete si čas, kdy chcete, aby nákup přišel za vámi. A jestli to má být do 90 minut, pozdě večer, kdy už děti budou spát, nebo brzo ráno ke snídani, to už necháme na Vás. My jsme tady pro každou hodinu dne! A nezapomeňte! Při nákupu nad 1 200 Kč máte dopravu ve vybraných termínech zcela zdarma!

ČÍM VÁS DOSTANEME?

MASO!

Naše značka výběrového masa za velmi příjemnou cenu. České farmářské chovy, plemena čestr a Duroc, profi zpracování a špičková kvalita.

 

Víc masa

Farmářské dobroty

Na Rohlíku upřednostňujeme lokální, české farmáře a menší výrobce, kteří se za kvalitu svých produktů a přístup k lidem, zvířatům i přírodě bez okolků zaručí.

 

Víc farmářských dobrot

Miil

Zamiilujte si mléčné produkty za skvělé ceny! A navíc myslíme i na planetu, takže u této značky neutralizujeme 100 % uhlíkové stopy.

 

Víc mléka a sýru

BEZ KOMPROMISU

U téhle značky dáme za kvalitu klidně hlavu na špalek. Skvělé dobroty od respektovaných dodavatelů, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

 

Víc nekompromisních dobrot

Fjoru

Čerstvé ryby, které vám na talíř putují ihned po vylovení. Všechny navíc mají certifikaci na udržitelný rybolov a chov, takže myslíme i na planetu.

 

Víc ryb