Zimní nákupní hry

Nákupní událost této zimy je tady! Pravidla jsou jednoduchá: V každé disciplíně soutěží o vaši přízeň pouze multipacky a výhodná rodinná balení, abyste mohli nakoupit ještě víc věcí za ještě míň peněz. Letošní týmy jsou opravdu silné a jejich slevy ještě silnější. Kdo překoná ostatní a probojuje se až do vašeho košíku?

PROGRAM LETOŠNÍCH NÁKUPNÍCH HER

divider

Krasočištění zubů

Kartáček Rittbergerem hezky přes špičáky, pak trojitým Axelem až ke stoličkám a zase zpátky, dokud nejsou zuby jak perličky. A reprezentovat vás u toho budou tito krasavci!

divider

Babyatlon

Za maminku, za tatínka, za… traceně, kam běžíš?! Zkombinovat krmení s běháním okolo malého sviště, to je královská disciplína, ve které uspějí jen ti nejsilnější. Koho si k tomuto úkolu povoláte?

divider

Skoky do koupelny

Rozjet se a vrhnout do neznáma? To chce odvahu. A tak jsme pro vás vybrali takové sportovce, se kterými je radost do toho skočit.

divider

Akrobatické přebalování

Vidět trojité salto s pěti vruty, to se poštěstí jen párkrát v životě. U přebalování bychom vám to ale vyloženě nepřáli. Ke klidnějšímu průběhu celé akce vám pomohou i tito šampioni.

divider

Cukrový slalom

Když člověka honí mlsná, nezbývá, než to vzít sešupem naším cukrovým slalomem. Kam až vás chuť zavede?

divider

Rychlovybruslení ze žízně

Tady jde o setiny! Který borec předvede nejlepší výkon a zbaví vás žízně?

divider

Masová superkombinace

Kuřecí maso a ryba? Tomu říkáme perfektní superkombinace do vašeho zdravého jídelníčku. Zajeďte si pro ni!

divider

Cuddling

V tomto napínavém závodu nastupují smíšené dvojice granulí a pamlsků, které se snaží trefit do chuti vašeho čtyřnohého mazlíčka. Která dosáhne na medaili?