Knedlíky Láznička

Láznička Ovocný knedlík borůvkový, 3 ks

200 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 7 DNŮ

Od českého farmáře
97,20 Kč 486,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Borůvkový knedlík Láznička vyrobený s láskou.

Kynuté ovocné knedlíky Láznička borůvkové jsou plněny výhradně kusovým ovocem – lesními borůvkami. Každý knedlík je výsledkem práce lidských rukou s minimem cukru. 

Základem jsou kvalitní suroviny - čerstvě umletá mouka dovážená přímo ze mlýna, kusové ovoce a další suroviny v té nejlepší kvalitě. Důležité je ruční zpracování knedlíků. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. 

Jak se vyrábí?

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky společnost testovala a zdokonalovala zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Použití

Knedlíky připravujte po dobu 7 minut na páře. Hotové knedlíky podávejte podle chuti s tvarohem, krupicovým cukrem a polité rozpuštěným máslem, se zakysanou smetanou nebo s pudingem a čokoládou.

Tip: Při servírování můžete použít čerstvé borůvky na dozdobení talíře.

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva.

Skladování

Skladujte při teplotě do 10°C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327
Praha 10, Petrovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pšeničná mouka
Borůvky
Voda
Droždí
Cukr
Vejce

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.