Láznička bramborové šišky

500 g
Od českého farmáře
Bez éček
79,90 Kč 159,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Tradiční bramborové šišky od Lázničky. Chuť, která Vás mile překvapí. . Základem jsou kvalitní suroviny - minimálně 60% brambor, čerstvě umletá mouka dovážená přímo ze mlýna a další kvalitní suroviny. Důležité je také ruční zpracování. 
 


Použití

Univerzální příloha z bramborového těsta, možno použít pro přípravu sladkých i slaných pokrmů.

Příprava: Ohříváme v páře 7 minut.

Teplé šišky servírujte zasypané mákem, cukrem a přelité máslem. Šišky můžete podávat i se strouhankou dozlatova osmaženou na větším kusu másla. 

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky testovali a zdokonalovali zdánlivě jednoduché postupy výroby až našli ten správný a zaručující nejen výbornou chuť produktů značky Láznička. 

Skladování

Skladujte při teplotě do 8°C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327
Praha 10  Petrovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Brambory
Hrubá pšeničná mouka
Krupice
Voda
Vejce
Sůl

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce