-15 %

HiPP Brambory s králičím masem a fenyklem

190 g
Akce do 30. 9.
44,90 Kč 236,32 Kč/kg52,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

190 g, od ukončeného 4. měsíce
Baby menu Brambory s králičím masem a fenyklem je vhodné pro kojence od ukončeného 4. měsíce. V tomto období se jídelníček rozšiřuje o další složku potravy – maso. Maso je velmi důležité, protože je bohaté na bílkoviny a obsahuje železo, které má klíčovou úlohu při tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, než si dítě zvykne na novou chuť. Dokud nesní celou porci, doplňujte mléčnou stravou. - vhodné zejména pro děti ohrožené alergií: obsahuje málo složek, neobsahuje lepek, bez přídavku mléčné složky - s Omega-3-mastnými kyselinami – důležité pro rozvoj mozkových a nervových buněk - bez přídavku soli* - bez přídavku aromat, barviv**, konzervačních látek** a zahušťovadel - kašovitá konzistence - jemná konzistence ve formě pyré, bez obsahu pojidel *obsahuje přirozeně se vyskytující sodík ** dle zákona

Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Obsah zamíchejte plastovou lžičkou, aby nedošlo k poškození skleničky. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část příkrmu uzavřete ve skleničce, uložte do chladničky, Skladujte při teplotě do mezera +6°C a spotřebujte do 24 hod. po otevření. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k poškození zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek prosím nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte a uchovejte při teplotě +10 až +25 °C.

Při alergii na některou ze složek výrobek nepoužívejte.

Složení

Složení: zelenina 46 % (brambory 39 %, fenykl 5 %, cibule), voda,
králičí maso 8,0 %, řepkový olej 2,4 %, rýžový škrob.

Bez lepku.