• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem

250 g
BIO
Doporučená cena
 79,90 Kč 
89,90 Kč319,60 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Junior menu Paella se zeleninou a kuřecím masem je kompletní hotové jídlo obsahující zeleninu v BIO kvalitě.

  • vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce

Menu obsahuje malé kousky, díky kterým se děti naučí správně žvýkat potravu. Junior menu obsahuje kvalitní BIO suroviny jako je kuřecí maso, zelenina nebo rýže. Výrobek obsahuje přirozeně vyskytující se cukry, nebosahuje barviva, konzervační látky ani aromata. Hotové jídlo, které je připravováno tak, aby pokrylo výživové potřeby malých dětí. Dodáváno v praktickém plastovém balení. Suroviny jsou ošetřeny párou. 

HiPP myslí ekologicky:

  • Obal plně recyklovatelný.
  • Jsou použity kartony s FSC certifikací (dřevo na výrobu pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů).
  • Kartony se potiskují ekologickými barvami na bázi rostlinných olejů.
  • Změnou balení tak společnost HiPP dále přispívá ke snižování emise kysličníku uhličitého a ochraně přírody.

Použití

Dětský příkrm ohřejte v mikrovlné troubě nebo ve vodní lázni. Ověřte teplotu, aby byl příkrm vhodný k jídlu (cca 37 °C). Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce při teplotě do 6 °C a spotřebujte do 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod k přípravě a skladování. Na promíchání použijte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika