Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Bio vývar s nudlemi a krůtím masem 190g

HiPP Bio vývar s nudlemi a krůtím masem

HiPP Bio vývar s nudlemi a krůtím masem

190g
44,90 Kč (236,32 Kč/kg)
Popis produktu

190 g, od ukončeného 7. měsíce Baby menu Vývar s nudlemi a krůtím masem je vhodný pro děti od ukončeného 7. měsíce. Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.

  • v BIO kvalitě
  • bez přídavku soli*
  • obsahuje omega –3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk
  • bez přídavku aromat, mléčných složek a zahušťovadel
  • bez přídavku barviv** a konzervačních látek**
  • obsahuje kousky potravy
  • složky jsou šetrně ošetřeny párou
  • reguluje stolici
  • obsahuje lepek

*obsahuje přirozeně se vyskytující sodík ** veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a překračuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Skladujte v suchu při: 10°C až +25°C.

Složení

pitná voda, vařené nudle* (mouka z tvrdé pšenice) 11%, vařená rýže*, mrkev* 10%, krůtí maso* 8%, celer* 6%, hroznová šťáva* s nízkým obsahem ovocných kyselin, pastinák* 5%, pórek* 3%, petržel*, řepkový olej* 1,8%. Podíl masa v okamžiku zpracování: 15, 2 g *z ekologického zemědělství Nudle mohou obsahovat stopy vajec.

Nutriční hodnoty na 100 g
Tuky z toho 2,8 g
Sacharidy 7,1 g
- z toho cukry 1,6 g
Bílkoviny 2,7 g
Sůl¹ 0,03

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.