Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Noptaste Mat Kimchi 300 g

Noptaste Mat Kimchi

Noptaste Mat Kimchi

300 g
119,90 Kč (399,67 Kč/kg)
Popis produktu

„Kimchi (čti „kimči“) je přírodně fermentovaný zeleninový salát kyselé a pikantní chuti.Pochází Koreje, první zmínky jsou 3000 let staré. Kimchi se z Asie v posledních letech rozšiřuje do celého světa nejen pro svoji specifickou chuť a vůni, ale především pro své příznivé účinky podporující trávení a metabolismus. Právem je řazeno mezi pět nejzdravějších potravin světa, obsahuje řadu zdraví prospěšných složek jako je vláknina, probiotika (laktobacily), vitaminy (A, B,C), antioxidanty, enzymy, kapsaicin, vápník.„Noptaste Kimchi“ je vyráběno z přírodních surovin bez přidání jakýchkoli stabilizátorů ani konzervantů. Je „živou potravinou“ konzervovanou pouze přírodním anaerobním kvašením, uchovává se v chladu (lednice). Konzumuje se samotné jako příloha, salát, je možné je z něj ale připravovat i teplá jídla (např. výborná polévka). Přestože je Kimchi konzervováno kyselinou mléčnou vzniklou fermentací, je žádoucí skladovat ho jak před otevřením, tak i po otevření obalu, v chladničce v teplotě kolem 5°C. “

uchovávejte v chladu do 5°C.

Složení

Pekingské zelí, bílá ředkev, mrkev, pórek, jarní cibulka, cibule, česnek, zázvor,rýžová mouka, sójová omáčka, korejská pálivá paprika, jablko, mořská sůl.

Alergeny: ryby a výrobky z nich

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK