Efko Bílé zelí kysané, sáček

500 g
 36,90 Kč 73,80 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Bílé kysané zelí, které je připraveno rovnou k servírování.

Použití

Kysané zelí je nejen zdravé, ale i chutné. Z kysaného zelí se kromě příloh k pečeným masům, bramborám a klobáskám, připravuje i polévka zelňačka, segedínský guláš a saláty.

Tip! Připravte si s námi rychlou polévku.

Kysané zelí překrájejte, dejte do hrnce s vodou, přidejte kmín, sůl, na kostičky nakrájené brambory a vařte. Po změknutí zelí přilijte kysanou smetanu smíchanou s moukou. Nakonec přidejte žloutek, rozpuštěné máslo, mletou sladkou papriku, na kolečka nakrájenou klobásu a chvilku povařte.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

V ČR má firma Efko několik úrodných zemědělských oblastí, kde roste zelenina pro jejich výrobu, zpracovává především prvotřídní tuzemské plodiny. Není divu, že trpělivě budované vztahy s dodavateli a zákazníky, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z efka největšího výrobce moravských okurek. Ale efko nejsou jen okurky!

Potravinářský koncern efko zaměřuje na zpracování a úpravu sedmdesáti druhů ovoce a zeleniny v objemu více než 85 000 tun suroviny ročně, a je tak velmi důležitým výrobcem nakládané zeleniny v Evropě.

Skladování

Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte při 0–30 °C. Po otevření uchovávejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

efko cz s. r. o.
třída Čs. armády 839
391 81 Veselí nad Lužnicí
Česká republika